Doda z Mariną w łazience. Wideo

W środku znalazła się też Maja.

Wiele osób wątpiło, że doszło do takiej sytuacji. Mamy dla was dowód wideo, że Doda i Mariny weszły do jednej łazienki na pokazie Paprocki&Brzozowski. Okazuje się, że w środku znalazła też nagle Maja Sablewska. Czy doszło do jakiejś rozmowy? Tego pewnie się nie dowiemy... Wiecie coś?

 

 

 

 

Janus

Zobacz także:

Dodzie wyskoczył sutek! FOTO

Vuitton + Prada = Doda

Więcej o:
Komentarze (306)
Doda z Mariną w łazience. Wideo
Zaloguj się
 • nicowilliam

  Oceniono 42 razy 34

  ale to żałosne. domyślam się, że marinka chciała rozgłosu tym swoim zachowaniem. wyraźnie widać jak ujrzawszy dodę, mówi do koleżanki "idzie" i pchają się przed rabczewską. mało skutecznie, bo po dodzie to spłynęło a mała myśli, że może pogrywać sobie bo ma majke ze sobą. to chyba najgłupsza ustawka sablewskiej i w dodatku mało skuteczna. zastanawia mnie tylko co robił menager dody w damskim(?) wc.

 • poszukujezony

  Oceniono 38 razy 28

  ,,Wiele osób wątpiło, że doszło do takiej sytuacji. Mamy dla was dowód wideo, że Doda i Mariny weszły do jednej łazienki " - czy wy zdajecie sobie sprawe z tego, jak bardzo jestescie posrani i jak zalosnie brzmi to co piszecie?

 • 3neweastwick

  Oceniono 38 razy 20

  ŻĄŁOSNE MARINKA MAŁO NIE STARANOWAŁA LUDZI BYLE ŻEBY WEJŚĆ DO KIBLA PRZED DODĄ !! A DODA MIAŁA JĄ GDZIES NA SZCZĘSCIE !! G.Ó.W.N.A SIĘ NIE RUSZA !! BRAWO DODA !

 • them90

  Oceniono 22 razy 20

  Aby uniknąć tego typu konfrontacji na imprezach WARSZAFKI powinni postawić toi-toie. Pewne byłoby, że nikt nie spotkałby na siku swojego rywala.

 • paula...xd

  Oceniono 25 razy 19

  To spotkanie Mariny i Dody w toalecie to wydaje mi się że Majka i Marina to ustawiły bo to trochę dziwnie wygląda Marina stoi z tą dziewczyną rozmawiają a w pewnym momencie patrzy na Dodę i leci do łazienki… Dla mnie to jest dziwne.

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 22 razy 16

  ile jeszcze będziecie przeżywać, że dwie gó...ane artystki spotkały się w kiblu?

 • m4rc1n31

  Oceniono 24 razy 16

  Nie dość ze nius z dupy,to wideo z kibla:)

 • dorisekxd

  Oceniono 17 razy 13

  !Marina celowo uciekała przed Dodą do kibla !

 • kamil666

  Oceniono 16 razy 10

  a marinka biedna chciała być sfotografowana i poleciała za Dodą hahhaaa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX