Julia Kamińska NIE MA PIENIĘDZY

Pracy brak, kasy brak.

Julia Kamińska miała wymarzony start do show-biznesu. Bawiła nas w "BrzydUli", później zachwycała w "Tańcu z gwiazdami". Zwycięstwo w programie zakończyło jej dobrą passę. Julia nie dostawała nowych propozycji. Nadal nie dostaje. Powoli kończą jej się oszczędności. Z pieniędzy zarobionych w programie oraz z pomocą rodziców kupiła sobie mieszkanie w Warszawie. Mieszkanie jest, ale Julia nie ma kasy na remont swojego lokum.

Julka ma wizję urządzenie swojego lokum. Ma być nowoczesne i wysmakowane, wykończone szlachetnymi materiałami, a to kosztuje. Trzeba włożyć jeszcze sporo pieniędzy, by uzyskać efekt, jaki sobie wymarzyła. Ale ona już pieniędzy nie ma - powiedziała "Na żywo" znajoma Kamińskiej.

Julia chciała sprzedać Mercedesa cabrio wartego 250 tysięcy, którego wygrała w show TVN-u. Niestety sponsor nagrody zaznaczył sobie, że gwiazda musi jeździć autem aż dwa lata. Kamińska postanowiła, więc nieco się przebranżowić. Już grała, tańczyła, a teraz chce śpiewać. Wkrótce wyda płytę.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Kamińska śpiewa w TzG. Wideo

Kamińska imprezuje z Bobkiem i Garlickim

Więcej o:
Komentarze (51)
Julia Kamińska NIE MA PIENIĘDZY
Zaloguj się
 • macharras2

  Oceniono 48 razy 42

  A ch/ó/j mnie to interesuje !!!

 • cosma

  Oceniono 43 razy 37

  Niech ulotki , roznosi !!!

 • inka1

  Oceniono 38 razy 34

  Zawsze może pracować jak większość młodych ludzi-McDonald???

 • gandalf15

  Oceniono 29 razy 25

  ciekawe kto tej plyty bedzie sluchał. niech sie wezmie do roboty!

 • markufo

  Oceniono 31 razy 25

  A skąd ty Plotku takie wspaniałe zdjęcie wytrzasnąłeś? A co do Kamińskiej, to do roboty niech się weźmie. Żadna praca nie hańbi. A jeśli chodzi o money, money to tak jest życie skonstruowane, że raz one są, a innym razem ich nie ma, ot sama proza życia.

 • jablonexkociak

  Oceniono 30 razy 24

  Zawsze może iść do pracy i sprzątać tereny zielone,"na czarno".

 • vernic

  Oceniono 21 razy 19

  Niejeden obywatel tego kraju chciałby być taki "biedny" jak ona. W tym wieku własne mieszkanie, samochód za 250 tyś. niezła bieda. Taka gwiazda (utalentowana) jak Julka musi spać na jedwabiach w otoczeniu marmurów i alabastrów. No cóż, niech śpiewa, zawsze znajdzie się głupi co to kupi.

 • valla

  Oceniono 23 razy 19

  czego sie nie zrobi dla kasy;/ wielka gwiazda.......

 • bella90101

  Oceniono 25 razy 17

  Ale Brzydula z niej :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX