Nowe seriale z gwiazdami RBD już niedługo w Polsce!

Alfonso Herrera i Christopher Uckermann będą czarować na antenie stacji FOX

 

Już niedługo wystartuje całkiem nowy kanał tematyczny FOX - pojawi się w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych. Będzie to kanał w 100 procentach poświęcony serialom, na którym będzie można obejrzeć najgorętsze serialowe tytuły ostatniego sezonu! Kanał skierowany ma być do młodych widzów, którzy interesują się najnowszymi produkcjami serialowymi zza oceanu. FOX emitować ma seriale pochodzące z wytwórni Twentieth Century Fox Television, dzięki umowie zawartej przez FIC w maju br.

 

Wśród informacji o serialach, które znajdą się w ramówce (więcej szczegółów znajdziecie na stronie stacji), Kotek upolował dwie produkcje, którymi powinniście być zainteresowani. Chodzi o seriale "Tiempo Final" i "Kdabra", w których występują Alfonso Herrera i Christopher Uckermann.

 

"Tiempo Final"

 

Serial "Tiempo Final" ("Ostatnia godzina") pokazuje codzienne wydarzenia, których bieg zmienia się niespodziewanie, stawiając bohaterów w zaskakujących i trudnych sytuacjach. Każdy 60-cio minutowy odcinek serialu to inna opowieść, dziejąca się w czasie rzeczywistym, która w ciągu godziny ma swój początek, środek i finał. W przedstawionych historiach przeplatają się wątki miłości, zdrady, przyjaźni, połączone z czarnym humorem. Mąż, który knuje zabójstwo żony, aby móc uciec z kochanką; chłopak, który okłamuje swoją narzeczoną i jej przyjaciółki, planując niezapomniany wieczór kawalerski, czy fałszywy lekarz, który pierwszego dnia pracy musi zająć się kryminalistami po ich nieudanym przewrocie - to tylko niektórzy bohaterowie serialu. - opis za foxtv.pl


"Kdabra"

 

"Kdabra" to opowieść o pograniczu dwóch światów - realnego i nadprzyrodzonego, ukazująca niewytłumaczalne zjawiska otaczające głównego bohatera. Luca (Christopher Uckermann) to 17-letni chłopak, który posiada wybitne zdolności magiczne. Wychowywany jest w Zakonie, zamkniętej społeczności religijnej, gdzie czuje się przytłoczony przez otaczającą go rzeczywistość i marzy o tym, by stamtąd uciec.

 

Przypadek sprawia, że marzenie Luki spełnia się i udaje mu się zbiec z Zakonu. W mieście chłopiec spotyka grupę Miejskich Magików w swoim wieku, którzy używają magii do popełniania drobnych przestępstw. Następnie trafia do hotelu Majestic, który jest hotelem tematycznym o magii. Tam poznaje światowej sławy magika - René (Damián Alcázar), który jest pod wrażeniem umiejętności Luki. Chłopiec zaprzyjaźnia się również z piękną Jazmin (Maya Zapata).

 

Jaka tajemnica otacza Lukę? Wszystkie odpowiedzi na to, co dzieje się wokół, prowadzą właśnie do niego. Niesamowity ciąg wydarzeń sprawia, że ludzie, którzy spotykają go na swojej drodze, sięgają granic niewyobrażalnego. - opis za foxtv.pl

 

Jeśli tylko pojawią się kolejne informacje na temat emisji tych seriali, Kotek na pewno Was o tym poinformuje!

 

Jesteście zainteresowani tymi tytułami?