Gessler zdradza swoje triki

Jak restauratorka maskuje "dojrzały owal?" My to wiemy.
Gessler zdradza triki Jak restauratorka maskuje "dojrzały owal?" My to wiemy. Magda Gessler o swoim makijażu: "Mój owal twarzy jest dojrzały. Robię minę "dzióbek" i wiem gdzie uderzyć pędzlem. Moja twarz wygląda wtedy na szczuplejszą". Magda Gessler, jak na dojrzałą kobietę (sama siebie tak nazywa), wygląda młodo i świeżo. Co sprawia, że jej twarz jest zawsze promienna? Restauratorka zdradziła w "Pytaniu na Śniadanie" triki, które stosuje malując się: - Mój owal twarzy jest dojrzały. Pierwsza rzecz to musi być mata. Potem robię minę "dzióbek" i wiem gdzie uderzyć pędzlem. Robi mi się po tym szczuplejsza twarz. Podbródek też pudruję, co jest kompromitującą sprawą dla kobiety - dodaje żartobliwe Magda. - Na koniec "idziemy" po tzw. chamski kolor i nakładamy na policzki. To tyle. Jeżeli dziewczyny macie problemy z malowaniem własnej twarzy, to dzięki Magdzie Gessler możecie zapomnieć o wszystkich troskach. Rewolucja!

Magda Gessler jak na dojrzałą kobietę, (sama siebie tak nazywa) wygląda młodo i świeżo. Co sprawia, że jej twarz jest zawsze promienna? Restauratorka zdradziła w "Pytaniu na Śniadanie" triki, które stosuje malując się:

Mój owal twarzy jest dojrzały. Pierwsza rzecz to musi być mata.  Potem robię minę "dzióbek" i wiem gdzie uderzyć pędzlem. Robi mi się po tym szczuplejsza twarz. Podbródek też pudruję, co jest kompromitującą sprawą dla kobiety - dodaje żartobliwe Magda. - Na koniec "idziemy" po  tzw. chamski kolor i nakładamy na policzki. To tyle.

Jeżeli dziewczyny macie problemy z malowaniem własnej twarzy, to dzięki Magdzie Gessler możecie zapomnieć o wszystkich troskach. Rewolucja!

 

Gessler Magdalena Magda

 

Mrock

 

Zobacz także:

Gessler NIE PŁACI PENSJI PRACOWNIKOM?

Gessler pocałowała Halle Berry w rękę

Zamknięto kolejną restaurację po wizycie Magdy Gessler!