Rysiek z "Klanu" miał być agentem SB?

Ustrój czyhał na każdego. Nawet na Ryśka.

Piotr Cyrwus, który od 10 lat jest znany przede wszystkim z roli Ryśka w "Klanie", opowiada o swoim  życiu na Se.pl. Okazuje się, że Cyrwus miał bardzo bogate w doświadczenia życie. Zanim dostał się do szkoły aktorskiej musiał domówić pracy w służbach specjalnych!

Pamiętam - na egzamin pojechałem w granatowym mundurku z matury. Z mamą, która próbowała dodać mi otuchy. Oczywiście nie dostałem się i tu zaczęły się problemy. Czyhało na mnie wojsko. Chcieli mnie nawet wcielić do służb specjalnych, a ja musiałem mocno się natrudzić, by się im wywinąć. Miałem spotkanie z dzielnicowym w Nowym Targu, któremu opowiadałem, ilu to wujków jest za granicą, a ilu było w partyzantce. Dałem mu jasno do zrozumienia, że raczej będę przeciwko niż lojalnie służył ustrojowi.

Dobrze, że Piotr w końcu zdał do szkoły aktorskiej. Gdyby nie to, nie wiadomo co wojsko by z niego zrobiło. Nie wspominając już o służbach specjalnych.

Agent Rysiek:

Mrock

Zobacz także:

Gwiazdy "Klanu" - Grażynka, Rysiek, Monika

Rysio z "Klanu" zostal biznesmenem - small biznesmanem

Rysiek z "Klanu": My w serialu mamy klub jawnych alkoholików

Więcej o:
Komentarze (21)
Rysiek z "Klanu" miał być agentem SB?
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 30 razy 12

  Piotr Cyrwus, to jeden z najlepszych aktorów teatralnych grających w Polsce. Kto nie widział, niech żałuje. Ale dla bandy kmiotów, zawszę będzie Ryśkiem z Klanu. Bo tylko kmiot nie potrafi odróżnić aktora, od granej przez niego postaci.

 • prim_nazy

  Oceniono 20 razy 10

  Najbardziej aseksualny polski aktor.

 • hienawtrampkach

  Oceniono 13 razy 9

  "Gdyby nie to, nie wiadomo co wojsko by z niego zrobiło."Zapewniam ciebie Mrock że do wojska trafiali ludzie którzy nie potrafili zasłać sobie łóżka,więc nie przemycaj przypuszczenia że w wojsku nic innego się nie robi tylko chleje wódę...

 • ladyzgaga

  Oceniono 12 razy 8

  ale jaja, caly kklan to sa agenci SB.

 • cosma

  Oceniono 9 razy 7

  Pasuje na agenta !

 • assa

  Oceniono 6 razy 6

  ten was, ta koszula... WHY???

 • latika

  Oceniono 9 razy 5

  widziałam go w teatrze i na zywo o wiele lepiej wyglada zreszta ciagle piszecie o nim "rysiek z klanu" z tad nie ma szans na kojazenie go z prawdziwym imieniem i nazwiskiem

 • szczeraprawda

  Oceniono 6 razy 4

  ffortaleza, piszac "ułom" masz na mysli Piotra Cyrwusa czy Ryska z Klanu, bo wydaje mi sie, ze zatarla ci sie granica miedzy serialowa fikcja a rzeczywistoscia.

 • wladek

  Oceniono 6 razy 4

  co on w sobie ma, ze tak dziala na kobiety, moze to , ze musial "domowic" sluzbom specjalnym?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX