Williams dała Górniak sukienkę po Felicjańskiej!

Co działo się za kulisami programu?
Górniak w sukience po Felicjańskiej! Co działo się za kulisami programu? Edyta Górniak w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" tańczyła tango w czerwonej sukience. Kreację wybrała dla niej główna stylistka programu Dorota Williams. Edyta Górniak w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" zatańczyła tango w czerwonej koronkowej sukience. Kreację wybrała dla Edyty główna stylistka programu, Dorota Williams. Jak dowiedział się Plotek, stylistka programu zapomniała wspomnieć artystce o drobnym szczególe dotyczącym tej kreacji. Williams dała Górniak sukienkę w "spadku" po Ilonie Felicjańskiej, która tańczyła w 8. edycji programu. Gdy sprawa wyszła na jaw, Edyta wraz z menedżerką Mają Sablewską postanowiły same wybierać Górniak kreacje do programu. Wcale im się nie dziwimy. Dorota Williams pracowała we wszystkich edycjach programu, ale chyba już się wypaliła. Najmocniej w tej edycji "oberwała" od niej Dorota Zawadzka. Co odcinek, to gorszy strój.

Niezła wtopa. Edyta Górniak w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" zatańczyła tango w czerwonej koronkowej sukience. Kreację wybrała dla Edyty główna stylistka programu, Dorota Williams.

 

Jak dowiedział się Plotek, stylistka programu zapomniała wspomnieć artystce o drobnym szczególe dotyczącym tej kreacji.Williams dała Górniak sukienkę w "spadku" po Ilonie Felicjańskiej, która tańczyła w 8. edycji programu.

 

 

Gdy sprawa wyszła na jaw, Edyta wraz z menadżerką Mają Sablewską postanowiły same wybierać Górniak kreacje do programu. Wcale im się nie dziwimy. Dorota Williams pracowała we wszystkich edycjach programu, ale chyba już się wypaliła. Najmocniej w tej edycji "oberwała" od niej Dorota Zawadzka. Co odcinek, to gorszy strój.

 

Dorota Zawadzka

 

Teraz Edyta sama wybiera sobie sukienki. Tak gwiazda prezentowała się w niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami":

 

Edyta Górniak

 

Sancita

 

Zobacz także:

Najlepsze i najgorsze pary "Tańca z gwiazdami"

Fatalna stylizacja Zawadzkiej