Nick Jonas całuje dziewczynę na scenie!

Fanki będą troszkę zazdrosne...
Nick Jonas nie zawiódł Gwiazdor Jonas Brothers całuje dziewczynę na scenie Nick Jonas po raz ostatni wystąpił w musicalu Les Miserables. Bilety na londyński spektakl rozeszły się w mgnieniu oka. Zgromadzona publiczność była zachwycona W niedzielny wieczór Nick Jonas po raz ostatni zagrał w musicalu Les Miserables. Bilety na londyński spektakl wyprzedano w godzinę, ponieważ wszyscy chcieli zobaczyć jak gwiazdor zespołu Jonas Brothers spisze się w swoim finałowym show. Oczywiście Nick nie zawiódł i jak zawsze zachwycił zgromadzoną publiczność. Jednym z najważniejszych momentów jego występu był pocałunek z Katie Halls. Można się domyślić, że zagorzałe fanki artysty są troszkę zazdrosne.

 

Wczoraj w Londynie Nick Jonas po raz ostatni zagrał w musicalu Les Miserables. Bilety na ten spektakl wyprzedano w godzinę, ponieważ wszyscy chcieli zobaczyć jak gwiazdor Jonas Brothers spisze się w swoim finałowym show.

 

Oczywiście Nick nie zawiódł i ponownie zachwycił wszystkich zgromadzonych. Jednym z najważniejszych momentów jego występu był pocałunek z Katie Halls. Zobaczcie...

 

 

Nick jest dobrym aktorem?