Taylor Momsen ma nowego chłopaka!

Wszyscy go znamy...
Nowy chłopak Taylor Kolejna miłość szalonej gwiazdy Media donoszą, że Taylor Momsen spotyka się od kilku tygodni z synem Ozziego Osborune'a. Para poznała się po jednym z koncertów grupy The Pretty Reckless Amerykańskie media donoszą, że jedna Taylor Momsen, wyjątkowo kontrowersyjna piosenkarka młodego pokolenia, ma nowego chłopaka. Chodzi tutaj o Jake'a Osbourne'a, czyli syna słynnego Ozziego. Para poznała się kilka tygodni temu, gdy Taylor ze swoim zespołem The Pretty Reckless grała koncert w Los Angeles. Jake był wtedy na widowni i tak zachwycił się głosem panny Momsen, że postanowił spotkać się z nią za kulisami i zaprosić na kolację. Potem wszystko potoczyło się już z górki.

 

Amerykańskie media donoszą, że jedna z najbardziej kontrowersyjnych piosenkarek młodego pokolenia czyli Taylor Momsen, ma nowego chłopaka. Chodzi tutaj o Jake'a Osbourne'a czyli syna słynnego Ozziego.

 

Według źródeł para poznała się kilka tygodni temu, gdy Taylor ze swoim zespołem The Pretty Reckless grała koncert w Los Angeles. Jake był wtedy na widowni i tak zachwycił się głosem panny Momsen, że spotkał się z nią za kulisami i zaprosił na kolację. Potem wszystko potoczyło się już z górki.

 

 

Taylor Momsen i Jake Osbourne pasują do siebie?