"Taniec z Gwiazdami" - relacja na żywo

Z programu odpadł Marcin Kwaśny.

Właśnie rozpoczął się "Taniec z gwiazdami". W dzisiejszym odcinku gwiazdy zatańczą sambę i walca wiedeńskiego. Zostało już 10 par. Według prognoz bukmacherów na faworytkę programu wyrasta powoli Patrycja Kazadi i to pewnie ona zdobędzie dzisiaj ponownie najwięcej głosów od widzów oraz najwyższe noty od jurorów. Kto dzisiaj odpadnie?

 

22:20 - Z PROGRAMEM POŻEGNAŁ SIĘ MARCIN KWAŚNY.


22:17: Pierwsze miejsce po zsumowaniu głosów widzów i jurorów zajęła Edyta Górniak. Drugi był Paweł Staliński, a trzecia Patrycja Kazadi.

 

22:02 - Reklamy. My w tym czasie zajrzeliśmy na stronę programu i sprawdziliśmy cząstkowe wyniki głosowania. Gołota - 16.64%, Kazadi - 12.62%, Górniak - 11.7%. Najmniej głosów ma Marcin Kwaśny - 7.31%. Kto odpadnie?

 

21: 53 - Paweł Staliński zatańczył właśnie sambę. Lekko, miło i przyjemnie. Galiński stwierdził, że to była "samcza samba". Pavlović - 9, Wodecki - 10, Tyszkiewicz - 10, Galiński -9.

 

21:51 - "Naprawdę, wzruszyłam się tańcem Edyty Górniak! Dla mnie dzisiaj najlepszy taniec od początku edycji programu!" - napisała ladyzgaga. Zgadzacie się?

 

21:44 - Najbardziej oczekiwany występ wieczoru czyli walc Edyty Górniak. Piotr Galiński powiedział, że Edyta mówi poezję w materiałach zapowiadających jej występ i tańczy poezję. Edyta zatańczyła pięknego walca. Poza tym świetnie wyglądała.

Był to najładniejszy dzisiaj walc wiedeński - dodała Pavlović.

Noty: Pavlović - 10, Wodecki - 10, Tyszkiewicz - 10, Galiński -10.


21:37 - Maria Niiklińska zatańczyła sambę. Iwona Pavlović pochwaliła jej taniec i wielorakość rytmów. Noty: Pavlović - 10, Wodecki - 10, Tyszkiewicz - 10, Galiński -10. Wow!

 

21:14 - Na parkiet weszła faworytka show, Patrycja Kazadi. Zatańczyła walca.

Traktuje cię jak zawodową tancerkę. Już pokazałaś, że wiele umiesz - stwierdził Wodecki.

Jakby nie patrzeć, Kazadi jest zawodową tancerką. Tańczyła w zespole Egurroli i zdobyła wiele nagród. Noty: Pavlović - 7, Wodecki - 9, Tyszkiewicz - 9, Galiński -8.

 

21:08 - Monika Pyrek zatańczyła sambę. To była najlepsza samba wieczoru. Noty: Pavlović - 8, Wodecki - 9, Tyszkiewicz - 10, Galiński -9.

 

21:05 - "Gołota tańczy jak terminator" - pisze czytelnik List. Coś w tym jest.

 

21:00 - Andrzej Gołota na parkiecie. Zatańczył walca. Nie ma znaczenia jak bokser zatańczy, widzowie i tak będą głosowali. Bokser jest maskotką tego programu i tak pewnie zostanie do finału. Noty: Pavlović - 5, Wodecki - 8, Tyszkiewicz - 8, Galiński -4.

 

20:46 - Deskur w materiale zapowiadającym jego taniec pochwalił się, że grał w teatrze we Francji. Szacun. Zwłaszcza, że nie znał francuskiego. Jego samba nie porwała publiczności, ani jurorów. Noty: Pavlović - 4, Wodecki - 8, Tyszkiewicz - 9, Galiński -5.


20: 32 - Na trening Andrzeja Młynarczyka wpadła jego córka, Julia Wróblewska. Słodka dziewczynka. Pewnie zobaczymy ją za parę lat w 20. edycji "Tańca z gwiazdami". Młynarczyk zatańczył walca wiedeńskiego.  

Wyglądałeś w tym tańcu jak książę z bajki. Mógłbyś tańczyć z Carlą Bruni - oceniła Tyszkiewicz.

Noty: Pavlović - 7, Wodecki - 8, Tyszkiewicz - 9, Galiński - 8.


20:30 - Zauważyliście, że Edyta siedzi z innymi uczestnikami. Odnotowujemy, bo rzadko to się zdarza:)

 

20:24 - Dorota Zawadzka właśnie zatańczyła sambę. Dorota Williams, stylistka programu po raz kolejny skrzywdziła ją strojem. Po co ta chusta na głowie? Mimo strasznego stroju, Dorota czuła się fantastycznie na parkiecie. Widać, że dobrze bawi się w tym programie. Piotr Galiński pochwalił choreografie tej samby.  Noty: Pavlović - 4, Wodecki - 7, Tyszkiewicz - 8, Galiński - 5.

 

20:11 - Marcin Kwaśny i Nina Tyrka zatańczyli walca. Dostali owacje na stojąco. Według bukmacherów to aktor dzisiaj pożegna się z programem. Jego walc bardzo nam się podobał. To był romantyczny, dostojny walc. Noty: Pavlović - 6, Wodecki - 8 , Tyszkiewicz - 9 , Galiński - 6.

 

20:08 - Pary jeszcze nie zaczęły tańczyć, a ludzie już głosują. Na stronie programu są już cząstkowe wyniki. Prowadzi Maria Niklińska (!) ma 56% głosów.

 

Dziękuje za to, że razem ze mną oglądaliście program i minut po minucie komentowaliście to co dzieje się na ekranie.

 

Sancita