Bukmacherzy wiedzą, kto jest faworytem "TzG"

Na kogo stawiacie?

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" najwięcej głosów od widzów dostała Patrycja Kazadi, która zgarnęła również maksymalne noty od jurorów. Tym samym Patrycja po raz pierwszy pokonała uchodzącą za faworytkę programu, Edytę Górniak. Co z Gołotą? Według bukmacherów to Andrzej Gołota, przed poprzednim odcinkiem był faworytem do uzyskania największej liczby SMS-ów od widzów.

 

Jednak według specjalistów firmy Star-Typ Sport, trendy panujące wśród widzów zmienią się znacznie przed najbliższą niedzielą. Ich zdaniem cały program wygra Kazadi.  Pokona Górniak bez problemu w bezpośrednim pojedynku. A kto odpadnie w najbliższym odcinku? Bukmacherzy stawiają na Marcina Kwaśnego.

 

Sancita


Zobacz także:

Kazadi tańczyła w "TzG" w za małych butach!

Kazadi jest ZAWODOWĄ TANCERKĄ?

Więcej o:
Komentarze (30)
Bukmacherzy wiedzą, kto jest faworytem "TzG"
Zaloguj się
 • hienawtrampkach

  Oceniono 31 razy 21

  Myślę że cały ten program wygra tvn.Stacja promuje programy rozrywkowo-kulturalne wysokich lotów dla bardzo wymagających i wybrednych widzów.Bardzo lubię stacje w których przerwy reklamowe są odpowiedniej długości gdyż pozwala mi to na przygotowanie posiłku oraz kąpiel.

 • jadzka

  Oceniono 18 razy 12

  w finale będą Patrycja i Edyta a dzisiaj odpadnie Kwaśny albo Staliński

 • sensacja

  Oceniono 13 razy 11

  O tym kto wygra zadecyduje TVN oczywiście.

 • jadzka

  Oceniono 15 razy 9

  wygra ten o którym jest najbardziej głośno czyli wiadomo kto..;D

 • tevez

  Oceniono 19 razy 9

  Ja juz podziękuje tej smiesznie tańczącej nianii, na prawde narazie miała banalne tańce, nie chcieli jej dac poważnych gdyż wiedzą, że sobie nie poradzi a przecież chcą ją wylansować na siłe, proste jak konstrukcja cepa, dziekuje.

 • 1ania112

  Oceniono 30 razy 8

  kazadi nie powinna brac udziału w programie bo umie tańczyc! Tańczyła w zespole Eguroli czy jaoś tak(nie wiem ja sie to pisze)i to jest nieuczcwe w stosunku do innych którzy z tańcem nie mają nic wspolnego

 • list

  Oceniono 7 razy 5

  przekonamy sie kto wygra

 • themaita

  Oceniono 6 razy 4

  na pewno ktoś z tvn

 • eska39

  Oceniono 12 razy 4

  na Kazadi Oczywiście!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX