Camp Rock 2: Wielki finał - materiał z prac nad dubbingiem

Fajna zabawy czy ciężka praca?

 

"Camp Rock 2: Wielki finał" - niezwykły młodzieżowy musical w gwiazdorskiej obsadzie - jest już dostępny na Blu-ray i DVD, a wraz z nim wyjątkowy materiał z prac nad dubbingiem do polskiej wersji językowej filmu! Żaden fan wokalnych i aktorskich talentów Demi Lovato oraz braci Jonas nie powinien przepuścić tak wyjątkowej okazji, ponieważ tylko na Blu-ray i DVD znajdzie mnóstwo unikalnych materiałów dodatkowych będących nie lada gratką dla zagorzałych fanów "Camp Rock".

 

Materiały dodatkowe oferowane w rozszerzonej wersji "Camp Rock 2: Wielki finał" zaskoczą każdego. Dzięki nim możecie nie tylko zaśpiewać wspólnie z bohaterami największe filmowe hity, ale również spędzić czas na oglądaniu efektownych teledysków Camp Rock z całej Europy. Jednym z nich jest wyjątkowy wideoklip "Nie zmieniajmy nic" z udziałem bijącej rekordy popularności Ewy Farny.

 

Obejrzyjcie materiał z nagrania polskiego dubbingu, w którym udział wzięły gwiazdy polskiej telewizji: Anna Dereszowska (Connie Torres) oraz Marcin Bosak (Shane Gray), a także uzdolniona tancerka i aktorka dubbingowa Agnieszka Mrozińska (Mitchie Torres).

Nagrania przebiegały w niezwykle sympatycznej atmosferze, na co wpływ miały doświadczenia aktorów związane z wakacyjnymi wypadami. Okazało się bowiem, że w czasach swojej młodości często uczestniczyli w obozach, dzięki czemu świetnie odnaleźli się w scenerii musicalu.

 

 

 

 

Lubicie dubbingowane filmy?