Jan Holoubek bierze ślub w Tajlandii. FOTO

Gości czeka długa droga.
Jan Holoubek bierze ślub w Tajlandii Gości czeka długa droga. Jan Holoubek (operator filmowy) ze swoją narzeczoną Magdą (kostiumolożką) wybrali na miejsce ślubu Tajlandię. Ślub szykuje matka Jana - Magdalena Zawadzka Jan Holoubek (operator filmowy) ze swoją narzeczoną Magdą (kostiumolożką) wybrali na miejsce ślubu Tajlandię. Nie ma się czemu dziwić, w końcu połączyła ich pasja do podróży. Przygotowaniami do ślubu jedynego syna (który odbędzie się w najbliższe święta Bożego Narodzenia) zajęła się Magdalena Zawadzka, wdowa po Gustawie Holoubku. Jak sama mówi, wszystko bardzo przeżywa. Para na miesiąc miodowy wybiera się do Afryki. Jan Holoubek ma swoim dorobku pracę, jako autor zdjęć lub operator kamery, przy takich produkcjach jak m.in. "Świadek koronny" czy "Chopin: Pragnienie miłości". Pracował też przy serialach, m.in. "Odwróceni" i "Na Wspólnej". Jest Absolwentem Wydziału Operatorskiego PWSFTvIT w Łodzi.

Jan Holoubek (operator filmowy) ze swoją narzeczoną Magdą (kostiumolożką), wybrali na miejsce swojego ślubu Tajlandię. Nie ma się czemu dziwić, w końcu połączyła ich pasja do podróży.


Przygotowaniami do ślubu jedynego syna (który odbędzie się w najbliższe święta Bożego Narodzenia) zajęła się Magdalena Zawadzka, wdowa po Gustawie Holoubku. Jak sama mówi, wszystko bardzo przeżywa. Para na miesiąc miodowy wybiera się do Afryki. Zazdrościcie?

 

 


Sync

 

Zobacz także:

Syn Holoubka i Zawadzkiej się żeni

Kusznierewicz ożenił się... na morzu