Tokio Hotel zagrają 5 nowych koncertów!

Gdzie dokładnie?
Koncerty Tokio Hotel Tokio Hotel zagra w Ameryce Południowej Na przełomie listopada i grudnia niemiecki zespół Tokio Hotel zagra pięć koncertów w Ameryce Południowej. Muzycy wystąpią w Brazylii, Peru, Chile oraz Meksyku Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że chłopcy z Tokio Hotel planują dać kilka dodatkowych występów w Europie. Okazało się jednak, że nic z tego nie wyjdzie. Powody do radości mają mieszkańcy Ameryki Południowej, gdyż na przełomie listopada i grudnia niemieccy gwiazdorzy zagrają tam pięć koncertów. Zespół Tokio Hotel odwiedzi Brazylię, Peru, Chile oraz Meksyk, gdzie przewidziano aż dwa występy. Wielka szkoda, że muzycy zapominają o swoich fanach na Starym Kontynencie.

 

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że chłopcy z Tokio Hotel planują zagrać kilka dodatkowych koncertów w Europie. Jak dobrze wiemy, nic z tego nie wyszło.

 

Powody do radości mają jednak mieszkańcy Ameryki Południowej, gdyż na przełomie listopada i grudnia niemieccy gwiazdorzy zagrają tam pięć koncertów. Kraje, które odwiedzają Tokio Hotel to odpowiednio Brazylia, Peru, Chile i Meksyk (dwa występy).

 

 

 

Szkoda, że Tokio Hotel troszkę ignorują Europę?