Zgredek w wirtualnym świecie

W grze Harry Potter i Insygnia Śmierci oprócz głównych bohaterów spotkamy też sympatycznego Zgredka
Magiczny świat Harry'ego Zgredek w wirtualnym świecie W listopadzie w sklepach pojawi się gra "Harry Potter i Insygnia Śmierci". Oprócz głównych bohaterów filmu pojawi się w niej także postać skrzata Zgredka W listopadzie tego roku, równolegle z premierą filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1", zadebiutuje gra o tym samym tytule. Będziecie mogli przenieść się do magicznego świata, razem z Harrym i jego przyjaciółmi zbierać Horkruksy, walczyć z Śmierciożercami i Szmalcownikami. W grze, oprócz głównych bohaterów, pojawi się także Zgredek, domowy skrzat, któremu Harry zapewnił wolność. Aby wiernie odzwierciedlić tę postać w grze, użyto modelu postaci wykorzystywanego przy tworzeniu filmu. W polskiej wersji językowej głosu skrzatowi użyczył aktor Łukasz Lewandowski.

 

W listopadzie tego roku, równolegle z premierą filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1", zadebiutuje gra o tym samym tytule. Będziecie mogli przenieść się do magicznego świata, razem z Harrym i jego przyjaciółmi zbierać Horkruksy, walczyć z Śmierciożercami i Szmalcownikami (więcej informacji o grze znajdziesz pod tym linkiem).

 

 

W grze, oprócz głównych bohaterów, pojawi się także Zgredek, domowy skrzat, któremu wolność zapewnił Harry. Aby wiernie odzwierciedlić Zgredka w grze, użyto modelu postaci wykorzystywanego przy tworzeniu filmu. W polskiej wersji językowej głosu skrzatowi użyczył aktor Łukasz Lewandowski. Szczegóły dotyczące postaci poznasz na stronie harrypotter.ea.com

 

Czekacie na grę?

 

ZOBACZ TAKŻE:

 

Bracia Phelps opowiadają o grze Harry Potter i Insygnia Śmierci WYWIAD