Kto ubiera Edytę Górniak?

Każda kreacja Edyty jest szeroko oceniana. Kto teraz odpowiada za jej stroje?
Kto ubiera Edytę Górniak? Każda jej kreacja jest szeroko komentowana Kreacje Edyty Górniak w "Tańcu z gwiazdami" są o niebo lepsze od tych z "Jak oni śpiewają". - To efekt współpracy z Dorotą Williams - mówi menadżerka Górniak. Pamiętacie stylizacje Edyty Górniak z programu "Jak oni śpiewają"? Gwiazda prezentowała się nam w różnych dziwnych wcieleniach. Jej kreacje były szeroko komentowane i prawie zawsze krytykowane. Inaczej jest w przypadku show "Taniec z gwiazdami". Stroje Górniak już nie wywołują salw śmiechu, a zachwyt. Kto ją ubiera? Od kilku dni krążą plotki, że Górniak sama wybiera kreacje do "Tańca z gwiazdami". Co w takim razie robi główna stylistka programu, Dorota Williams? - Sukienki Edyty w "Tańcu z gwiazdami" są efektem współpracy Doroty Williams i mojej artystki. Dorota jest profesjonalistką i współpraca układa się fantastyczne - powiedziała Plotkowi Maja Sablewska, menadżerka Górniak. Edyta przeszła długą drogę, zanim znalazł się w miejscu, w którym jest teraz. Jej obecne stroje sceniczne czy kreacje w "Tańcu z gwiazdami" są o niebo lepsze niż te z "Jak oni śpiewają".

Pamiętacie stylizacje Edyty Górniak z programu "Jak oni śpiewają"? Gwiazda prezentowała się nam w różnych dziwnych wcieleniach. Jej kreacje były szeroko komentowane i prawie zawsze krytykowane. Inaczej jest w przypadku show "Taniec z gwiazdami". Stroje Górniak już nie wywołują salw śmiechu, a zachwyt.

 

Kto ją ubiera? Od kilku dni krążą plotki, że Górniak sama wybiera kreacje do "Tańca z gwiazdami". Co w takim razie robi główna stylista programu, Dorota Williams?

Sukienki Edyty w "Tańcu z gwiazdami" są efektem współpracy Doroty William i mojej artystki. Dorota jest profesjonalistką i współpraca układa się fantastyczne - powiedziała Plotkowi Maja Sablewska, menadżerka Górniak.

Edyta przeszła długą drogę, zanim znalazł się w miejscu, w którym jest teraz. Jej obecne stroje sceniczne czy kreacje w "Tańcu z gwiazdami" są o niebo lepsze niż te z "Jak oni śpiewają".

 

Edyta w "Jak oni śpiewają":

Sylwester 2009:


Edyta w "Tańcu z gwiazdami":


 

Sancita

 

Zobacz także:

Górniak odejdzie z "Tańca z gwiazdami"?

Wojna okładkowa Doda kontra Edyta - 0:1