Wielka ściema w "Top model"?

Miały być amatorki, a okazuje się, że niektóre już wcześniej pracowały jako modelki.
Ściema w "Top model"? Miały być amatorki, a tymczasem... Program "Top model. Zostań modelką" miał być przeznaczony dla dziewczyn chcących zostać modelkami. Okazało się, że niektóre były nimi wcześniej. A więc ściema? Program "Top model. Zostań modelką" jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczony dla dziewczyn, które pretendują do tego, żeby otrzymać miano modelki. Nazwa niewiele ma wspólnego z programem. Niektóre z finalistek polskiej edycji "Top model" miały już do czynienia z modelingiem. Nie mówimy o jakiś tam amatorskich sesjach. Piękna Kasia Smolińska pracowała dla polskiej i włoskiej agencji modelek. Również skromna i nieśmiała Paulina Papierska, która na każdym kroku podkreśla, że jest z małej miejscowości i chciałaby się z niej wybić pracowała jako modelka. Jej profil na stronie Castingo.pl został skasowany w ciągu ostatnich dni. W trakcie show opowiadała, że pierwszy raz stoi przed kamerą. Program został stworzony dla wszystkich, które marzą o karierze modelki. Jak widać niektóre podeszły do roli bardzo aktorsko i w ten sposób chcą zostać modelkami.

Program "Top model. Zostań modelką" jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczony dla dziewczyn, które pretendują do tego, żeby otrzymać miano modelki. Nazwa niewiele ma wspólnego z programem.

 

Niektóre z finalistek polskiej edycji "Top model" miały już do czynienia z modelingiem. Nie mówimy o jakiś tam amatorskich sesjach. Piękna Kasia Smolińska pracowała dla polskiej i włoskiej agencji modelek.

 

Kasia Smolińska

Więcej zdjęć Kasi z profesjonalnych sesji pod tym linkiem.

 

Również skromna i nieśmiała Paulina Papierska, która na każdym kroku podkreśla, że jest z małej miejscowości i chciałaby się z niej wybić pracowała jako modelka. Jej profil na stronie Castingo.pl został skasowany w ciągu ostatnich dni. W trakcie show opowiadała, że pierwszy raz stoi przed kamerą.

 

 

W jednym z komentarzy na profilu programu na Facebooku Zula napisała wprost:

13nastki tylko ja i marta szulawiak bylysmy bez doswiadczenia jakiego kolwiek! (pisownia oryginalna).

Program został stworzony dla wszystkich, które marzą o karierze modelki. Jak widać niektóre podeszły do roli bardzo aktorsko i w ten sposób chcą zostać modelkami.

 

 

 

Sancita

 

Zobacz także:

Dom Top Modelek to willa z serialu!

Finalistki "Top model" w profesjonalnej sesji