Camp Rock 2: Wielki Finał KONKURS

Do wygrania Camp Rock 2: Wielki Finał na DVD!

 

"Camp Rock 2: Wielki finał" (edycja rozszerzona) już od dziś na Blu-ray i DVD! Z tej okazji Kotek przygotował dla Was konkurs, w którym możecie wygrać fajne nagrody! Do rozdania mamy 5 DVD z filmem "Camp Rock 2: Wielki Finał"!

 

 

W rozszerzonej wersji musicalu "Camp Rock 2: Wielki finał" znajdziesz interesujące, dodatkowe materiały, dzięki którym niezwykłe, muzyczne wydawnictwo nabierze w Twoich oczach jeszcze większej wartości. Znajdzie się wśród nich opcja karaoke, dzięki której zaśpiewasz filmowe hity wspólnie z jego bohaterami. W ramach odpoczynku będziesz mógł oddać się wizualnej uczcie podczas oglądania trzech oficjalnych teledysków do "Camp Rock 2: Wielki finał", w tym jednego polskiego: "Nie zmieniajmy nic" w wykonaniu Ewy Farny, muzycznej gwiazdy młodego pokolenia, oraz Kuby Molędy, znanego z występów w młodzieżowych zespole L.O.27. Dodatkowo edycja zapisana w formacie Blu-ray umożliwi Ci obejrzenie aż 5 teledysków oraz bliższe poznanie nowych bohaterów "Camp Rock 2: Wielki Finał" oraz poznanie ich wrażeń z prac nad filmem oraz sekretów.

 

 

Przypomnijmy, o czym jest film!

 

Mitchie nie może się doczekać powrotu na Camp Rock, gdzie spędzi całe lato, tworząc nową muzykę razem ze swoimi przyjaciółmi oraz supergwiazdą Shanem Gray em. Jednak po drugiej stronie jeziora powstaje nowy obóz, Camp Star, który rozpoczyna z nimi rywalizację. Zapowiada się emocjonujący pojedynek, który zadecyduje o przyszłości obozu Camp Rock. Czy superprodukcje i telewizyjny styl uczestników obozu Camp Star wygrają z przekonaniem Camp Rockersów, że najważniejsze są muzyka, praca zespołowa i dobra zabawa?

 

 

Co zrobić, aby wygrać?

 

1. Napisz, co zapakowałbyś do torby/walizki, gdybyś wybierał się na obóz w stylu Camp Rock.

2. Odpowiedź i dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) prześlij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz: CAMP ROCK 2

4. Na Wasze maile czekamy do niedzieli, 3 października, do końca dnia

5. DVD z filmem "Camp Rock 2: Wielki finał" powędrują do 5 osób, które najfajniej, najoryginalniej odpowiedzą na pytanie

Powodzenia!

 

>regulamin konkursu<