WTOPA: dwie gwiazdy - jedna sukienka

Anna Mucha i Paulina Smaszcz-Kurzajewska mają identyczny gust. Która wygląda lepiej?
Gwiazdy i jedna sukienka Anna Mucha i Paulina Smaszcz-Kurzajewska mają identyczny gust i sukienki... Anna Mucha i Paulina Smaszcz-Kurzajewska mają identyczny gust i sukienki... Pierwsza pojawiła się w niej Paulina na otwarciu butiku Caroliny Hererry. Paulina Smaszcz-Kurzajewska znana jest z dobrego gustu. Ostatnimi czasy to samo można powiedzieć o Annie Musze. Jednak nawet najlepiej ubrane gwiazdy zaliczają modowe wpadki. Tak się stało w przypadku Pauliny i Anny. Obie miały na sobie szare obcisłe sukienki z czarnym suwakiem na plecach. Gwoli sprawiedliwości pierwsza pojawiła się w niej Paulina na otwarciu butiku Caroliny Hererry. Natomiast Ania założyła tę sukienkę dwa dni później na premierę spektaklu "Nędznicy" w Teatrze Roma.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska znana jest z dobrego gustu. Ostatnimi czasy to samo można powiedzieć o Annie Musze. Jednak nawet najlepiej ubrane gwiazdy zaliczają modowe wpadki. Tak się stało w przypadku Pauliny i Anny.

 

Obie miały na sobie szare obcisłe sukienki z czarnym suwakiem na plecach. Gwoli sprawiedliwości pierwsza pojawiła się w niej Paulina na otwarciu butiku Caroliny Hererry. Natomiast Ania założyła tę sukienkę dwa dni później na premierę spektaklu "Nędznicy" w Teatrze Roma.


Zdecydujcie w naszej sondzie- która wygląda lepiej?


Aik


Zobacz także:

Christina Aguilera - jak ona wygląda?!

WTOPA: Dwie gwiazdy - jedna sukienka

Kto ma takie brudne buty?!

Która gwiazda wygląda lepiej?
Więcej o:
Komentarze (51)
WTOPA: dwie gwiazdy - jedna sukienka
Zaloguj się
 • ruby.blue

  Oceniono 22 razy 18

  mucha ma lepsze buty, ale kurzajewska - figurę...

 • szczeraprawda

  Oceniono 28 razy 18

  smaszcz-kurzajewska ma lepsza figure od muchy i moim zdaniem zdecydowanie lepiej wyglada.

 • psiakrew123

  Oceniono 19 razy 17

  Kozaki nie pasują do tej sukienki.
  A tak poza tym, to dlaczego WTOPA? Przecież nie pojawiły się na jednej imprezie w tych samych sukienkach.

 • nene

  Oceniono 15 razy 15

  Kurzajewska doprała kiepskie buty do tej sukieki. Psują cały efekt. Poza tym wszystko inne (szczególnie sylwetka), moim zdaniem, lepiej się prezentuje niż u Muszki.

 • szczeraprawda

  Oceniono 19 razy 13

  jezeli ktos zaliczyl wtope to chyba tylko Mucha, bo Smaszcz-Kurzajewska w tej sukience pojawila sie na jakiejs imprezie duzo wczesniej niz Mucha.

 • isia93

  Oceniono 12 razy 12

  Przedni krój jest świetny, natomiast od tyłu nie wygląda ta sukienka najciekawiej ; P

 • ben_oni

  Oceniono 12 razy 12

  A to wtopa!! Podobno Herbuś też taką sobie kupiła, ale po przeczytaniu Plotka i zobaczeniu powyższych fotek spaliła swoją sukienkę w krematorium. Przecież nie może założyć takiej samej sukienki (chyba, że za 5 lat, gdy wszyscy już zapomną o skandalu w wykonaniu Kurzajewskiej i Muchy).

 • wasza_mama

  Oceniono 15 razy 11

  JA WYGLADAM NAJLEPIEJ

 • carlo1966

  Oceniono 15 razy 11

  Coś tu jest nie OK:(( Mucha na fotce drugiej od góry ( ciało bokiem, twarz przodem) wygląda trochę jakby miała głowę za dużą w stosunku do reszty. Albo się za bardzo odchudziła i pozostała wielka głowa na cienkim cieście , przepraszam cienkim w sensie- chudej figurze:) albo fotofraf coś celowo s...rzył. Niemniej efekt koszmarny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX