WTOPA: dwie gwiazdy - jedna sukienka

Anna Mucha i Paulina Smaszcz-Kurzajewska mają identyczny gust. Która wygląda lepiej?
Gwiazdy i jedna sukienka Anna Mucha i Paulina Smaszcz-Kurzajewska mają identyczny gust i sukienki... Anna Mucha i Paulina Smaszcz-Kurzajewska mają identyczny gust i sukienki... Pierwsza pojawiła się w niej Paulina na otwarciu butiku Caroliny Hererry. Paulina Smaszcz-Kurzajewska znana jest z dobrego gustu. Ostatnimi czasy to samo można powiedzieć o Annie Musze. Jednak nawet najlepiej ubrane gwiazdy zaliczają modowe wpadki. Tak się stało w przypadku Pauliny i Anny. Obie miały na sobie szare obcisłe sukienki z czarnym suwakiem na plecach. Gwoli sprawiedliwości pierwsza pojawiła się w niej Paulina na otwarciu butiku Caroliny Hererry. Natomiast Ania założyła tę sukienkę dwa dni później na premierę spektaklu "Nędznicy" w Teatrze Roma.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska znana jest z dobrego gustu. Ostatnimi czasy to samo można powiedzieć o Annie Musze. Jednak nawet najlepiej ubrane gwiazdy zaliczają modowe wpadki. Tak się stało w przypadku Pauliny i Anny.

 

Obie miały na sobie szare obcisłe sukienki z czarnym suwakiem na plecach. Gwoli sprawiedliwości pierwsza pojawiła się w niej Paulina na otwarciu butiku Caroliny Hererry. Natomiast Ania założyła tę sukienkę dwa dni później na premierę spektaklu "Nędznicy" w Teatrze Roma.


Zdecydujcie w naszej sondzie- która wygląda lepiej?


Aik


Zobacz także:

Christina Aguilera - jak ona wygląda?!

WTOPA: Dwie gwiazdy - jedna sukienka

Kto ma takie brudne buty?!

Która gwiazda wygląda lepiej?