Szok! Taniec z Gwiazdami opuściła Anna Kalata

Wynik głosowania widzów jest chyba zaskoczeniem.

Za nami kolejny odcinek najpopularniejszego show "Taniec z Gwiazdami". Patrycja Kazdami znów udowodniła, że jest gwiazdą, która ma do czynienia z tańcem od lat. Znów rozbawił nas Andrzej Gołota i zdobył tym samym uznanie widzów.

 

Większa część widzów z pewnością czekała na taniec Edyty Górniak. Jak zwykle diwa nas nie zawiodła i pokazał talent taneczny i bardzo seksowne nogi.  Jak sami widzicie - bardzo przewidywalny odcinek.

 

Z cząstkowych wyników wychodziło, że z programu odpadnie Andrzej Gołota. gdy tylko zatańczył wysunął się na prowadzenie. (Tak, widzowie głosują na pary, które jeszcze nie zatańczyły). W oficjalnych wynikach podanych na żywo pierwsze miejsce zdobyła faworytka Patrycja Kazadi, drugie Edyta Górniak (druga faworytka) a trzecie Monika Pyrek.


Z programu ostatecznie odpadli Anna Kalata i Krzysztof Hulboj. Wniosek? Wszystko było do przewidzenia, tylko wynik wszystkich zaskoczył.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Anna Kalata na salonach

Dieta cud Anny Kalaty

Kto ile schudł w "Tańcu z gwiazdami"?

Więcej o:
Komentarze (78)
Szok! Taniec z Gwiazdami opuściła Anna Kalata
Zaloguj się
 • mikado

  Oceniono 34 razy 22

  I bardzo dobrze. Dlaczego media lansują tę kobietę? Gdy była ministrem, brała sobie z NASZEJ kieszeni 10 tysięcy miesięcznie na wizażystkę, wiedząc, że finanse kraju są w ruinie, a w budżecie brakuje pieniędzy na pomoc dla chorych dzieci. Wykorzystując swoje stanowisko służbowe, wyprowadziła z PZU ponad milion złotych tytułem "należnego" odszkodowania (wpiszcie w Googlu "Kalata+Netzel+PZU"). Sorry, ale jeśli z takich osób robi się gwiazdy, to nie można się dziwić, że politycy kradną coraz więcej.

 • agatka.wariatka

  Oceniono 26 razy 20

  Szok? Ja tam się nie czuję wstrząśnięta. Jak pani Anna zatańczyła wszyscy widzieli.Trudno ją nawet pomawiać o to, że tańczyła w ogóle.

 • nuala

  Oceniono 26 razy 18

  Szok?? A niby dlaczego i dla kogo?? Przeciez ona w ogóle nie miała odrobiny drygu do tańca. To, że przeszła niesamowitą metamorforę pod względem wyglądu nie znaczy, że jest królową parkietu.

 • szczeraprawda

  Oceniono 19 razy 15

  dlaczego szokiem jest, że odpadła? w ogóle nie miała poczucia rytmu. dla mnie szokiem było, że tak długo utrzymała się w programie.

 • gosia2000

  Oceniono 16 razy 12

  odpadla z Tanca pojawi sie w JOS czy innej szmirze...w najgorszym wypadku wroci do swiata Polityki w ktorym bedzie sie poruszac z taka sama gracja co na parkiecie.

 • gramulka

  Oceniono 20 razy 12

  czy ja wiem czy szok? tańczyła na prawdę źle i słusznie wyleciała z programu

 • ffortaleza

  Oceniono 17 razy 11

  PRZECIEZ KALATA BYLA SZTYWNA JAK JAKIS DRĄGAL, DOBRZE ZE ODPADLA

 • oko

  Oceniono 15 razy 11

  Redaktorzyny PLOTKA co odcinek TzG będą przeżywać szok.Tylko nam nie wpadnijcie w depresję :) :) :).

 • mamson

  Oceniono 14 razy 10

  chyba tylko was to szokuje, bo nam to wisi, prawdę mówiąc ... program jest passe od 5 sezonów, pisanie o nim i jego "gwiazdach" to już tylko reanimacja trupa ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX