"Taniec z Gwiazdami" - relacja na żywo

Kto odpadnie, kto zatańczy najlepiej? Czekamy na wasze komentarze. Relacjonujcie razem z nami na żywo.

Wyniki cząstkowe: Na prowadzeniu jest Andrzej i Magdalena. Najmniej głosów dostali Patrycja i Łukasz.

 

22:01:14 - Patrycja Kazadi i Łukasz Czarnecki. Para zatańczyła pasodoble. Naprawdę wielki szacunek dla Patrycji. W tańcu jest fenomenalna. Lepsza z niej tancerka niż aktorka. Radzimy rzucić jej seriale, dziennikarstwo i zacząć tańczyć. Ocena jury: 40.

 

21:49:54 - Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno. Para zatańczyła fokstrota. Andrzej i Magda odegrali stare, dobre małżeństwo. I faktycznie wyszło im nieźle. Ona nadal romantyczna i marząca o księciu, a on zdziadziały mąż. Ale jak tu nie lubić Gołoty? Nawet, gdy myli kroki i jest lekko niezdarny rozkłada na łopatki. Jesteśmy na tak! Ocena jury: 25.

 

21:42:19 - Edyta Górniak i Jan Kliment. Para zatańczyła pasodoble. Widać, że taniec to żywioł Edyty. Oczywiście rzucało się w oczy pewne niedociągnięcia, ale ogólnie duży plus. Sam Jan Kliment robi wszystko, aby ich tańce były widowiskowe. I te nooogiii. Mowa o nogach Edyty rzecz jasna. Edyta cudownie zatańczyła! Emocje, adrenalina i czar - napisał mateo230490. Ocena jury: 35.

Wyniki cząstkowe: Na prowadzeniu jest Monika i Robert. Najmniej głosów dostali do tej pory Andrzej i Magdalena.

 

21:19:53 - Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski. Para zatańczyła fokstrota. W końcu ubrali Dorotę w czarną kieckę. O taką stylizację aż się prosiło. Wcześniej Dorotę przebierali w czerwone balony i wyglądała niekorzystnie. A co do fokstrota. Wolno, ciężko. Bez polotu. Ocena jury: 28.

 

21:10:43 - Marcin Kwaśny i Nina Tyrka. Para zatańczyła pasodoble. Nooo, w końcu prawdziwy facet w tańcu. Kwaśny poradził sobie znakomicie. To on był panem sytuacji, to on prowadził, rządził na parkiecie. Nina naprawdę znakomicie przygotowała aktora do tańca. Ocena jury: 27.

 

21:04:14 - Maria Niklińska i Tomasz Barański. Para zatańczyła fokstrota. W tej parze coś iskrzy. Nie wiemy, czy to miłość, czy dobre porozumienie w tańcu. Ale od nich bije naprawdę pozytywna energia. Bardzo ładny taniec. Maria naprawdę przykłada się do treningów. A do tego ma Tomka - naprawdę dobrego nauczyciela. Efekt tej mieszanki jest taki, że tańczą świetnie a do tego świetnie razem wyglądają. Będzie finał? Marysia ładnie - napisał wojtekrihanna. Ocena jury: 38.

 

20:56:06 - Paweł Staliński i Izabela Janachowska. Para zatańczyła pasodoble. Fiu, fiu Izabela dała czadu. Mocne, odważne kroki - to, co miłośnicy pasodoble lubią najbardziej. Niestety, Iza przyćmiła Pawła. To przecież on miał być panem w tym starciu. W każdym razie miło się na to patrzyło. Szczególnie na Janachowską. Ocena jury: 39.

Wyniki cząstkowe: Na prowadzeniu jest Andrzej i Blanka. Najmniej głosów dostał Andrzej i Magdalena.

 

20:37:47 - Monika Pyrek i Robert Rowiński. Para zatańczyła fokstrota. Gdy TVN prezentował pary tej edycji, Monika Pyrek dostała największe brawa. To pokazuje, że niezależnie jak dziewczyna zatańczy, ludzie zawsze będą darzyć ją podziwem. A co do samego tańca, to trzeba przyznać, że szału nie ma. Monika najwidoczniej dopiero się odkrywa. Może zdąży do finału. Ocena jury: 35.

 

20:30:16 - Anna Kalata i Krzysztof Hulboj - pasodoble w wykonaniu Krzyśka - delicje. A co do Anny Kalaty, to nie możemy się jej czepiać. Naprawdę się stara. Może jej taniec nie był agresywny, porywający, ale widać, że ćwiczyła i robiła wszystko, aby pasodoble było charakterne. Jak wyszło? Sami widzieliście. Ocena jury: 20. Anna Kalata odpadnie dziś niestety - napisała dorisekxd.

 

20:25:08 - Andrzej Deskur i Katarzyna Krupa - para zatańczyła fokstrota. Andrzej bardziej udawał, że tańczy, niż faktycznie sunął po parkiecie. Czy wam też się wydaje, że gwiazdy dały sobie na luz z treningami i teraz efekty widać gołym okiem? Druga para i znów mało efektowny show. Ocena jury: 36.

 

20:09:01 - Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska - para zatańczyła pasodoble. Widać, że Andrzej dobrze czuje się w tym tańcu. Tu, jak sam wyznał, może poczuć się facetem. Taniec był godny pierwszych odcinków - wrażenia nie robił. Ocena jury: 30.

 

20:00:55 - występ Julii Kamińskiej otwiera kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami. Przyznamy, że "Brzydula" zaśpiewała bardzo fajnie. Jednak ta dziewczyna ma tzw. "to coś". Niezależnie co robi, zawsze będzie to zjawiskowe.