Julia Miesiączek opowiada o swojej przygodzie z My Camp Rock WYWIAD

Julia Miesiączek nagrała polską wersję piosenki do filmu Camp Rock 2: Wielki Finał i spełnia marzenia!

 

Kiedy Disney Channel rozpoczął poszukiwania nowych młodych talentów w ramach projektu "My Camp Rock" w maju tego roku, 15-letnia Julia Miesiączek nawet nie myślała, że może wygrać. Dziś możemy oglądać ją na Disney Channel w teledysku do piosenki "It's not too late" z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał".

 

Jakie to uczucie być zwyciężczynią tak prestiżowego konkursu, jak "My Camp Rock"?

 

Jest to spełnienie jednego z moich marzeń. Fakt, że przeszłam wiele castingów, poznałam mnóstwo utalentowanych, młodych ludzi i zostałam zauważona i doceniona przez znanych artystów, zasiadających w jury, daje mi ogromną satysfakcję i świadomość, że warto wierzyć we własne marzenia. Jestem ogromnie szczęśliwa!

 

Od czego zaczęła się Twoja przygoda z "My Camp Rock"?

 

Wiadomość o castingu przekazała mi moja siostra. Byłam wtedy na wycieczce klasowej, a informacje o konkursie siostra znalazła w internecie. Na castingu byłam w moim rodzinnym Krakowie.

 

Kto najbardziej cię wspierał podczas wszystkich eliminacji i już samego finału?

 

Było wiele osób, które wspierały mnie w drodze do finału i którym jestem za to bardzo wdzięczna. Mam na myśli nauczycieli z obozu: Panią Agnieszkę Hekiert, która udzieliła mi wielu cennych wskazówek odnośnie wokalu; Panią Marzenę Worotnik, dzięki której potrafiłam połączyć śpiew i choreografię oraz Mateusza Damięckiego, od którego usłyszałam wiele niesamowitych słów, których nie zapomnę do końca życia. Dużo wsparcia otrzymałam również od siostry i mamy. Wszystkim jeszcze raz dziękuję!

 

Czy kiedykolwiek przypuszczałaś, że zostaniesz gwiazdą Disney Channel i nagrasz swój teledysk?

 

Nie przypuszczałam, iż mogę wygrać, ponieważ miałam świadomość, że casting był ogólnokrajowy i do konkursu przystąpiło mnóstwo dzieciaków.

 

Co najbardziej podobało ci się podczas kręcenia teledysku?

 

Kręcenie teledysku było niesamowitą przygodą. Nie sądziłam, że trzeba włożyć tyle pracy, by powstał kilkuminutowy klip. Byłam zachwycona pracą ekipy, jej zgraniem i profesjonalizmem, co nie przeszkadzało w tym, że atmosfera na planie była wyluzowana i mogliśmy się pośmiać. Bardzo chciałabym to powtórzyć!

 

Jakie to uczucie zobaczyć siebie na Disney Channel, kiedy masz świadomość że oglądają cię miliony?

 

To niesamowite uczucie, czuję się zaszczycona.

Oglądaliście występy Julii podczas castingów?