Czy Marta Kaczyńska sprzeda pamiętniki mamy?

O tym, że prezydentowa pisała pamiętniki nie wiedział nawet jej mąż.
Marta nie sprzeda pamiętników mamy O tym, że prezydentowa pisała pamiętniki, nie wiedział nawet jej mąż. Marta Kaczyńska porządkując rzeczy po rodzicach natrafiła na pamiętnik Marii Kaczyńskiej. Jak pisze "Życie na gorąco", nie zamierza sprzedać praw do publikacji To była jedna z jej tajemnic. Nie wiedział o tym ani Lech Kaczyński, ani córka Marta. Maria Kaczyńska, tuż po przeprowadzce do Pałacu Prezydenckiego, zaczęła pisać pamiętniki. Skrupulatnie notowała owocne rozmowy z mężem, rodziną i wszystkie swoje przemyślenia. Robiła to wieczorami, gdy czekała na męża, który do późna pracował. Po katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem do Pałacu Prezydenckiego przeprowadziła się Marta Kaczyńska. Córka prezydenckiej pary porządkowała rzeczy po rodzicach i natrafiła na pamiętniki mamy. Informacja o tym, że Maria Kaczyńska zapisywała swoje przemyślenia szybko obiegła media i wywołała lawinę spekulacji. Jak podaje "Życie na gorąco", wydawnictwa zaczęły oferować za opublikowanie ich bardzo wysokie ceny. Jednak Marta Kaczyńska postanowiła zostawić je dla siebie. To dla niej jedna z najcenniejszym pamiątek po mamie. Twierdzi, że nigdy ich nie sprzeda.

To była jedna z jej tajemnic. Nie wiedział o tym, ani Lech Kaczyński, ani córka Marta. Maria Kaczyńska, tuż po przeprowadzce do Pałacu Prezydenckiego, zaczęła pisać pamiętniki. Skrupulatnie notowała owocne rozmowy z mężem, rodziną i wszystkie swoje przemyślenia. Robiła to wieczorami, gdy czekała na męża, który do późna pracował.

 

Po katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, do Pałacu Prezydenckiego przeprowadziła się Marta Kaczyńska. Córka prezydenckiej pary porządkowała rzeczy po rodzicach i natrafiła na pamiętniki mamy.


marta kaczyńska marcin dubieniecki kariera w polityce rodzina

 

Informacja o tym, że Maria Kaczyńska zapisywała swoje przemyślenia szybko obiegła media i wywołała lawinę spekulacji. Jak podaje "Życie na gorąco", wydawnictwa zaczęły oferować za opublikowanie ich bardzo wysokie ceny. Jednak Marta Kaczyńska postanowiła zostawić je dla siebie. To dla niej jedna z najcenniejszych pamiątek po mamie. Twierdzi, że nigdy ich nie sprzeda.


Sancita


Zobacz także:

Kaczyńska odebrała 3 miliony odszkodowania

Dubieniecki kłóci się ze Szczypińską

Więcej o:
Komentarze (25)
Czy Marta Kaczyńska sprzeda pamiętniki mamy?
Zaloguj się
 • hienawtrampkach

  Oceniono 31 razy 21

  Na chooj odgrzewacie po raz kolejny ten temat?Jasne że sprzeda,tylko czeka na konkretną ofertę cenową lub sprzeda wcześniej jeżeli będą kończyć się pieniądze z ubezpieczenia.

 • ffortaleza

  Oceniono 44 razy 18

  3 BANKI TO ZA MALO PAZERNEMU KACZOROWI

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 30 razy 16

  Wojewódzki miał rację od samego początku - !! PO TRUPACH DO CELU !!Miesiąc temu dostała ponad 2 miliony odszkodowania, teraz pijaruje w gazetach, aby jej ktoś zaoferował mega kasę za prawa autorskie ! ŻAL PL // Wujek bierze prochy od bólu głowy i gada głupoty do kamer, ona leczy ból głowy pieniędzmi.. K O N I E C Z KACZYŃSKIMI !! DOSYĆ ICH ! TO MAJĄ BYĆ CELEBRYCI ? TO SĄ LUDZIE Z KURNIKA !

 • toj

  Oceniono 27 razy 15

  Sprzeda,sprzeda,niedługo mężulek Dubieniecki będzie miał kosztowne kłopoty.Poza tym w tej rodzinie liczy się przede wszystkim kasa.To tylko kwestia czasu i tego kto da więcej.

 • sansa

  Oceniono 18 razy 14

  Przecież to jest odgrzewany kawałek! Amnezja? Alzheimer?

 • puma244ok

  Oceniono 20 razy 12

  teraz nie ale jak 3mln sie rozejda to bedzie chetna lub zrobi to za nia ten jej zlodziejaszek.... maz...Zenada po co to wszystko???

 • motas

  Oceniono 29 razy 11

  To po co poleciała z tym newsem do tabloidów? Przecież mogła zachować dla siebie, że mama pisała pamiętnik! Pani Maria zachowała to w sekrtecie nawet przed małżonkiem a córcia znalazła i od razu ogłosiła światu: mam ale nie dam!!!

 • mamson

  Oceniono 25 razy 11

  Mama Kaczyńska nie pisała pamiętników, ale co za sztuka je napisać skoro jest chętny wydawca i można na tym zarobić? zapewne wkrótce się ukażą :(

 • cosma

  Oceniono 19 razy 11

  A co na to - JAROSŁAW I OBRAŻALSKI ?!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX