Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Marina

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Mariny.

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Mariny Łuczenko. Młoda wokalistka została twarzą gry "Need for Speed Hot Pursuit". Na placu Teatralnym w Warszawie miał miejsce pościg za Mariną. Jak wyglądała młoda wokalistka? Oceńcie jej styl!

 

Marina Marina

 

Plus:

 

 

 

 

Buty

 

Warszawa, 22.09.2010

 

 

 

Superseksowne wysokie kozaki na szpilce wykonane z czarnej, zamszowej skóry to jeden z najbardziej kobiecych rodzajów obuwia. Marina dobrze o tym wie i w swojej szafie ma taką parę na specjalne okazje. Premiera nowej gry komputerowej była idealna do ich założenia. Piękna dziewczyna i wspaniałe samochody - może stereotypowo, ale zawsze bardzo gorąco...

 

 

 

Plus:

 

 


 

Kurtka

 

 

 

 

Skórzana ramoneska to kolejny klasyk, tym razem nie tyle seksowny co praktyczny. W wersji "blisko ciała" świetnie sprawdza się, kiedy właścicielce zależy na osiągnięciu odrobinę drapieżnego, kobiecego looku. Marina nosi ją naturalnie i świetnie w niej wygląda.


 


 

Plus/minus:

 

 

 

 

Spodnie

 

Warszawa, 22.09.2010

 

 

 

Rozumiemy zamysł całej stylizacji - miało być baaardzo sexy. Czasem warto jednak zrezygnować z już wyzywającego total looku na rzecz seksownego i kobiecego połączenia naprawdę ostrych elementów z grzeczniejszymi. Skórzane (lub o zgrozo lateksowe) spodnie to odrobinę za dużo...

 

 

Podsumowanie:


90% dobrego stylu / 10% kiczu

 


Każda okazja pozwala na inny, dostosowany do niej strój. Sztuką jest umiejętność ciekawego zinterpretowania klimatu imprezy czy wydarzenia poprzez stylizację. Strój Mariny w każdym innym przypadku uznalibyśmy za kiczowaty, jednak do tej okazji pasuje doskonale. Z jednym małym wyjątkiem - spodnie, w których skądinąd Marina wygląda zabójczo seksownie, sprawiają, że cały look wygląda na przestylizowany i na siłę drapieżny. 


 

Zobacz poprzednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

 

 

Sancita/Lula.pl