Camp Rock 2: Wielki Finał na DVD - już w poniedziałek!

Gratka dla fanów produkcji!

 

Fani filmu "Camp Rock" już za chwilę będą mogli cieszyć się kolejną częścią tego wspaniałego muzycznego widowiska na Blu-ray oraz DVD. Już 27 września "Camp Rock 2: Wielki Finał" pojawi się w sklepach!

 

 

Przygotuj się na niezwykłe przeżycia podczas największego muzycznego wydarzenia roku - obejrzyj rozszerzoną wersję filmu "Camp Rock 2: Wielki finał", w której znajdziesz nigdzie indziej niepokazywane sceny i piosenki!

 

Mitchie (Demi Lovato), Shane, Nate i Jason (Jonas Brothers) oraz zupełnie nowi członkowie obozu położonego po drugiej stronie jeziora grają jeszcze więcej muzyki, jeszcze więcej tańczą i jeszcze lepiej się bawią!


Mitchie nie może się doczekać powrotu na Camp Rock, gdzie spędzi całe lato, tworząc nową muzykę razem ze swoimi przyjaciółmi oraz supergwiazdą Shanem Grayem. Jednak po drugiej stronie jeziora powstaje nowy obóz, Camp Star, który rozpoczyna z nimi rywalizację. Zapowiada się emocjonujący pojedynek, który zadecyduje o przyszłości obozu Camp Rock.


Czy superprodukcje i telewizyjny styl uczestników obozu Camp Star wygrają z przekonaniem Camp Rockersów, że najważniejsze są muzyka, praca zespołowa i dobra zabawa?

 

 

Wersja na DVD wzbogacona jest o unikalne materiały dodatkowe: program karaoke "Śpiewaj z nami" oraz teledyski Camp Rock z całej Europy, w tym polski z udziałem Ewy Farny i Kuby Molędy "Nie zmieniajmy nic".

 

Film ukaże się 27 września, w cenie 39,99 zł za DVD i 99,99 zł Blu-ray.

 

Jesteście zainteresowani?