Miranda Cosgrove zagra pijaną gwiazdkę

O co chodzi?
Nowa rola Mirandy Cosgrove zagra pijaną gwiazdkę Miranda Cosgrove pojawi się gościnnie w popularnym serialu "The Good Wife". Dziewczyna zagra młodą gwiazdkę pop, która zostanie przyłapana za jazdę po pijanemu "The Good Wife" to bardzo popularny prawniczy serial, który emitowany jest w USA. Amerykańskie media podały właśnie, że w jednym z nadchodzących odcinków, gościnnie wystąpi Miranda Cosgrove. Dziewczyna zagra młodą gwiazdką pop, która zostanie przyłapana za jazdę po pijanemu. Główna bohaterka serialu Alicia, będzie musiała ją wybronić podczas rozprawy w sądzie. Warto dodać, że Miranda gra na co dzień w "iCarly", który jest obecnie najpopularniejszym serialem dla nastolatków w Stanach Zjednoczonych.

 

"The Good Wife" to bardzo popularny prawniczy serial, który emitowany jest w USA. Amerykańskie media podały właśnie, że w jednym z nadchodzących odcinków, gościnnie wystąpi Miranda Cosgrove. Dziewczyna zagra młodą gwiazdką pop, która zostanie przyłapana za jazdę po pijanemu. Główna bohaterka serialu czyli Alicia, będzie musiała ją wybronić podczas rozprawy w sądzie.

 

Warto dodać, że Miranda gra na co dzień w "iCarly", który jest obecnie najpopularniejszym serialem dla nastolatków w Stanach Zjednoczonych.

 

 

Myślicie, że Miranda dobrze się spisze i zachwyci fanów?

 

Więcej o: