Kazadi jest ZAWODOWĄ TANCERKĄ?

Zdobyła wicemistrzostwo Polski i Europy z grupą Agustina Egurroli. SONDAŻ
Kazadi jest zawodową tancerką? Zdobyła wicemistrzostwo Polski i Europy z grupą Agustina Egurroli O Kazadi można śmiało powiedzieć, że jest zawodową tancerką. Przed laty trenowała w zespole Volt Agustina Egurroli. zdobyła wicemistrzostwo Polski i Europy W każdej edycji "Tańca z gwiazdami" brały udział osoby, które wcześniej miały do czynienia z tańcem. Największe kontrowersje wzbudził udział Nataszy Urbańskiej, która od lat tańczy w teatrze Buffo. Za jedną z faworytek "Tańca z gwiazdami" uchodzi Patrycja Kazadi. Aktorka świetnie radzi sobie na parkiecie, co przekłada się na wysokie noty od jurorów. Ma aż tak wielki talent? Talentu odmówić jej nie można, ale doświadczenia tanecznego również. O Kazadi można śmiało powiedzieć, że jest zawodową tancerką. Przed laty trenowała w zespole Volt Agustina Egurroli. Taką informację znaleźliśmy na stronie internetowej gwiazdy. Gdy skończyła 13 lat dołączyła do grupy VOLT, z którą zdobyła wicemistrzostwo Polski i Europy w disco dance w formacjach - czytamy na oficjalnej stronie Kazadi.

W każdej edycji "Tańca z gwiazdami" brały udział osoby, które wcześniej miały do czynienia z tańcem. Największe kontrowersje wzbudził udział Nataszy Urbańskiej, która od lat tańczy w teatrze Buffo. Za jedną z faworytek "Tańca z gwiazdami" uchodzi Patrycja Kazadi. Aktorka świetnie radzi sobie na parkiecie, co przekłada się na wysokie noty od jurorów.

 

Ma aż tak wielki talent? Talentu odmówić jej nie można, ale doświadczenia tanecznego również. O Kazadi można śmiało powiedzieć, że jest zawodową tancerką. Przed laty trenowała w zespole Volt Agustina Egurroli. Taką informację znaleźliśmy na stronie internetowej gwiazdy.

Gdy skończyła 13 lat dołączyła do grupy VOLT, z którą zdobyła wicemistrzostwo Polski i Europy w tańcu DISCO DANCE w formacjach - czytamy na oficjalnej stronie Kazadi.

Dla potwierdzenia wrzucamy print screen strony:


Patrycja Kazadi

 

 

Sancita

 

Zobacz także:

Ogniste tańce Górniak i Kazadi. Wideo

Wirujący seks w "Tańcu z gwiazdami"

Czy Kazadi powinna występować w Tzg?
Więcej o:
Komentarze (97)
Kazadi jest ZAWODOWĄ TANCERKĄ?
Zaloguj się
 • mam2koty

  Oceniono 62 razy 60

  To szerokodupna i tłustonoga Mulata, której już się w głowie pomieszało.

 • dzierlatka55

  Oceniono 11 razy 9

  a Edyta w Metrze,Gołota w ringu....ble.ble.ble....

 • agatka5991

  Oceniono 15 razy 7

  To co tańczyła czyli DISCO DANCE, to nie ma nic wspólnego z tym co tańczy się w TZG

 • yummi

  Oceniono 8 razy 6

  o jezu - kiedy to było... i ile czasu tańczyła...i przede wszystkim disco dance to nie towarzyski pff

 • karusia18

  Oceniono 7 razy 5

  nie glosujcie na nią... Ania Glogowska dobrze powiedziala, ze taniec z gwiazdami jest po to aby gwiazdy nauczyly sie tanczyc i nie sztuka jest przyjsc do programu i juz umiec tanczyc....

 • m4rc1n31

  Oceniono 5 razy 5

  Kłamstwo jak widać,ma krótkie i grube nóżki.

 • rysiek

  Oceniono 5 razy 5

  oho, chcą ją tak załatwić jak nataszkę...

 • cosma

  Oceniono 7 razy 5

  wymienić na Prokopa !!!

 • anabel91

  Oceniono 5 razy 5

  co wy gadacie????? disco dance rownie dobrze ja moge sobie poskakac pomachac nogami i rekami w jakims tam zespole (pewnie wtedy była dzieckiem...)i bd zawodowa tancerka wow :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX