Kazadi jest ZAWODOWĄ TANCERKĄ?

Zdobyła wicemistrzostwo Polski i Europy z grupą Agustina Egurroli. SONDAŻ
Kazadi jest zawodową tancerką? Zdobyła wicemistrzostwo Polski i Europy z grupą Agustina Egurroli O Kazadi można śmiało powiedzieć, że jest zawodową tancerką. Przed laty trenowała w zespole Volt Agustina Egurroli. zdobyła wicemistrzostwo Polski i Europy W każdej edycji "Tańca z gwiazdami" brały udział osoby, które wcześniej miały do czynienia z tańcem. Największe kontrowersje wzbudził udział Nataszy Urbańskiej, która od lat tańczy w teatrze Buffo. Za jedną z faworytek "Tańca z gwiazdami" uchodzi Patrycja Kazadi. Aktorka świetnie radzi sobie na parkiecie, co przekłada się na wysokie noty od jurorów. Ma aż tak wielki talent? Talentu odmówić jej nie można, ale doświadczenia tanecznego również. O Kazadi można śmiało powiedzieć, że jest zawodową tancerką. Przed laty trenowała w zespole Volt Agustina Egurroli. Taką informację znaleźliśmy na stronie internetowej gwiazdy. Gdy skończyła 13 lat dołączyła do grupy VOLT, z którą zdobyła wicemistrzostwo Polski i Europy w disco dance w formacjach - czytamy na oficjalnej stronie Kazadi.

W każdej edycji "Tańca z gwiazdami" brały udział osoby, które wcześniej miały do czynienia z tańcem. Największe kontrowersje wzbudził udział Nataszy Urbańskiej, która od lat tańczy w teatrze Buffo. Za jedną z faworytek "Tańca z gwiazdami" uchodzi Patrycja Kazadi. Aktorka świetnie radzi sobie na parkiecie, co przekłada się na wysokie noty od jurorów.

 

Ma aż tak wielki talent? Talentu odmówić jej nie można, ale doświadczenia tanecznego również. O Kazadi można śmiało powiedzieć, że jest zawodową tancerką. Przed laty trenowała w zespole Volt Agustina Egurroli. Taką informację znaleźliśmy na stronie internetowej gwiazdy.

Gdy skończyła 13 lat dołączyła do grupy VOLT, z którą zdobyła wicemistrzostwo Polski i Europy w tańcu DISCO DANCE w formacjach - czytamy na oficjalnej stronie Kazadi.

Dla potwierdzenia wrzucamy print screen strony:


Patrycja Kazadi

 

 

Sancita

 

Zobacz także:

Ogniste tańce Górniak i Kazadi. Wideo

Wirujący seks w "Tańcu z gwiazdami"

Czy Kazadi powinna występować w Tzg?