Tom Felton ma dziś urodziny!

Wszystkiego najlepszego!

Urodziny Toma Feltona Wszystkiego najlepszego! Dwadzieścia trzy lata temu, 22 września 1987 r, przyszedł na świat Thomas Andrew Felton. Świat pokochał go za rolę Draco Malfoya w filmach o Harry'm Potterze Dwadzieścia trzy lata temu, 22 września 1987 roku, przyszedł na świat Thomas Andrew Felton. Świat pokochał go za rolę Draco Malfoya w serii filmów o przygodach Harry'ego Pottera i jego przyjaciół. Czego możemy życzyć Tomowi? Sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, aby jego płyta została ciepło przyjęta przez publiczność. Samych wyjątkowych, niezapomnianych dni i uśmiechu na każdy dzień roku. Sto lat!

 

Dwadzieścia trzy lata temu, 22 września 1987 roku, przyszedł na świat Thomas Andrew Felton. Świat pokochał go za rolę Draco Malfoya w serii filmów o przygodach Harry'ego Pottera i jego przyjaciół.

 

Czego możemy życzyć Tomowi? Sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, aby jego płyta została ciepło przyjęta przez publiczność. Samych wyjątkowych, niezapomnianych dni i uśmiechu na każdy dzień roku.

 

Sto lat!

 

Więcej o: