Kącik mola książkowego

Już jutro w księgarniach zadebiutuje kolejny tom Błękitnokrwistych - Dziedzictwo.
Kącik mola książkowego - "Dziedzictwo" W księgarniach debiutuje kolejny tom "Błękitnokrwistych" "Dziedzictwo" to już czwarty tom z cyklu "Błękitnokrwiści" autorstwa Melissy De La Cruz. Będzie dostępny w księgarniach już od 22 września. "Dziedzictwo" to już czwarty tom z cyklu "Błękitnokrwiści" autorstwa Melissy De La Cruz. Jeśli, czytając poprzednie części, zadawaliście sobie mnóstwo pytań, koniecznie musicie sięgnąć po tę książkę. W "Dziedzictwie" znajdziemy rozwiązanie. Dowiemy się, kto jest kim, kogo z kim łączą wyjątkowe więzi. "Dzidzictwo" czyta się jednym tchem, nawet nie zorientujecie się, gdy dotrzecie do końca opowieści. Ciekawym zabiegiem jest to, że poszczególne rozdziały są przedstawiane z punktu widzenia różnych narratorów. Będziemy mogli popatrzeć na wydarzenia okiem Schuyler, Mimi, Bliss, a także innych bohaterów opowieści. Z niektórymi osobami będziemy musieli się pożegnać, inni powrócą, by zamieszać w opowieści...Nie chcemy zdradzać Wam całej historii - jeśli polubiliście poprzednie tomy "Błękitnokrwistych", "Dziedzictwo" na pewno przypadnie Wam do gustu. Ta część opowieści o wampirach, które powracają w nowych wcieleniach zostawia po sobie niedosyt i sprawia, że nie możemy doczekać się kolejnej części!

 

"Dziedzictwo" to już czwarty tom z cyklu "Błękitnokrwiści" autorstwa Melissy De La Cruz. Jeśli, czytając poprzednie części, zadawaliście sobie mnóstwo pytań, koniecznie musicie sięgnąć po tę książkę. W "Dziedzictwie" znajdziemy rozwiązanie. Dowiemy się, kto jest kim, kogo z kim łączą wyjątkowe więzi. Kilka spraw może Was zaskoczyć ;)

 

"Dzidzictwo" czyta się jednym tchem, nawet nie zorientujecie się, gdy dotrzecie do końca opowieści. Ciekawym zabiegiem jest to, że poszczególne rozdziały są przedstawiane z punktu widzenia różnych narratorów. Będziemy mogli popatrzeć na wydarzenia okiem Schuyler, Mimi, Bliss, a także innych bohaterów opowieści. Z niektórymi osobami będziemy musieli się pożegnać (Kotek czuje, że jednak nie na zawsze), inni powrócą, by zamieszać w opowieści...Nie chcemy zdradzać Wam całej historii - jeśli polubiliście poprzednie tomy "Błękitnokrwistych", "Dziedzictwo" na pewno przypadnie Wam do gustu :)

 

Ta część opowieści o wampirach, które powracają w nowych wcieleniach zostawia po sobie niedosyt i sprawia, że nie możemy doczekać się kolejnej części!

 

 

Lawrence Van Alen nie żyje. Winną jego śmierci uznano Schuyler, córkę Allegry, wnuczkę Lawrence'a i ostatnią nadzieję błękitnokrwistych... Schuyler ucieka przed starszyzną i stara się wyrzucić z pamięci imię Jacka. Na próżno. Gdy wydaje się jej, ze podjęła właściwą decyzję, ten, który jest Abaddonem, Aniołem Zagłady, przewraca jej świat do góry nogami. Czy naprawdę dla tej miłości warto umrzeć? Czy przeznaczeniem Schuyler jest popełnić te same błędy, które popełniła kiedyś jej matka?

Bliss ledwie pamięta własne imię. Jest czirliderką. Sympatyczną dziewczyną z Teksasu. Uczennicą Duchesne... Srebrnokrwistą? Co robiła przez ostatnie miesiące? Czym się stała? Zwodzona głosem Lucyfera, który traktuje jej ciało jak marionetkę, ze wszystkich sił stara się odzyskać swoje życie i odkryć prawdę o własnym pochodzeniu. Prawdę, która może ją uleczyć lub zniszczyć.

Ze wszystkich błękitnokrwistych, tylko Mimi wydaje się szczęśliwa. Podróżuje, tropi, knuje. Jest sobą. W pogoni za Jordan, młodszą siostrą Bliss, która okazała się Obserwatorem, towarzyszy jej Kingsley Martin - człowiek, który skazał Mimi na śmierć i który kocha ją straceńczą miłością od zarania dziejów.

Czas błękitnokrwistych właśnie się dopełnia...

 

źródło: Wydawnictwo Jaguar

 

Przypominamy: "Dziedzictwo" zadebiutuje w księgarniach 22 września.

 

Co ostatnio czytaliście?

 

***Kotek w serwisie Facebbok - sprawdź, co u nas słychać :)***

Więcej o: