Zobacz nowego faceta Ani Wiśniewskiej

To perkusista Ich Troje.
Ich troje: Ania, Michał i Ten Trzeci Wszystko wskazuje na to, że w związku Wiśniewskich zdradzał nie tylko Michał. Ania wyprowadziła się z domu Michała w Magdalence i zamieszkała z... nowym chłopakiem. Jest nim perkusista Ich Troje. Jak mówią, wszystko zostaje w rodzinie. Rozpadło się kolejne małżeństwo Michała Wiśniewskiego. W przeszłości lider Ich Troje nie zawsze był wierny swoim partnerkom życiowym, ale w przypadku ostatniego małżeństwa było nieco inaczej. Ania wyprowadziła się z domu Michała w Magdalence i zamieszkała z... nowym chłopakiem. Jak podaje "Twoje Imperium", nowy chłopak Ani jest perkusistą Ich Troje. Można powiedzieć, że ich miłość kwitła na oczach Michała. Lider Ich Troje długo nie płakał po rozstaniu z żoną. Od kilku tygodniki spotyka się z Dominiką Tajner-Idzik.

Rozpadło się kolejne małżeństwo Michała Wiśniewskiego. W przeszłości lider Ich Troje nie zawsze był wierny swoim partnerkom życiowym, ale w przypadku ostatniego małżeństwa było nieco inaczej. Ania wyprowadziła się z domu Michała w Magdalence i zamieszkała z... nowym chłopakiem.

 

Jak podaje "Twoje Imperium", nowy chłopak Ani jest perkusistą Ich Troje. Można powiedzieć, że ich miłość kwitła na oczach Michała. Lider Ich Troje długo nie płakał po rozstaniu z żoną. Od kilku tygodniki spotyka się z Dominiką Tajner-Idzik.

 

Oto nowy chłopak Ani i nowa dziewczyna Michała:

 

Michał Wiśniewski, Ania Wiśniewska, Dominika Tajner-Idzik

 

Sancita

 

Zobacz także:

Tajner o Wiśniewskim: Jesteśmy w związku

Czego nowa laska Wiśniewskiego życzy Ani?

Więcej o:
Komentarze (33)
Zobacz nowego faceta Ani Wiśniewskiej
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 81 razy 75

  nie zdziwiłbym się, jakby za rok, rozczarowany nowym zwiazkiem wisniewski, przespał się z tym perkusistą. i wtedy by żyli długo i szczęśliwie

 • toj

  Oceniono 60 razy 56

  Jak w "Modzie na sukces",wszystko zostaje w "rodzinie".

 • cosma

  Oceniono 51 razy 43

  Pier,,,ą się ,jak króliki !!!

 • gosia2000

  Oceniono 41 razy 41

  a po co te wyprowadzki, razem, w czworke powinni mieszkac i jeszcze zrobic z piwnicy sutenere dla Mandaryny i jej Hrabiego.

 • plepla

  Oceniono 33 razy 33

  Żałosne jest to,że najpierw pokazują całemu światu jak się kochają a potem rozstają się i zaraz związują z innymi i potem historia zapewne znowu się powtórzy.Pozostają dzieci ,którymi nikt za bardzo się nie przejmuje.Najważniejszy jest lans i kasa.

 • malgooo

  Oceniono 38 razy 18

  na pewno lepszy od Wiśni

 • chrabia

  Oceniono 19 razy 17

  szkoda oczu na te persony

 • ericcartman

  Oceniono 19 razy 15

  ten typ od wisniewskiej wyglada jak billy corgan ze smashing pumpkins

 • m4rc1n31

  Oceniono 21 razy 15

  Zamiast Michała wolała inną pałeczkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX