Zobacz nowego faceta Ani Wiśniewskiej

To perkusista Ich Troje.
Ich troje: Ania, Michał i Ten Trzeci Wszystko wskazuje na to, że w związku Wiśniewskich zdradzał nie tylko Michał. Ania wyprowadziła się z domu Michała w Magdalence i zamieszkała z... nowym chłopakiem. Jest nim perkusista Ich Troje. Jak mówią, wszystko zostaje w rodzinie. Rozpadło się kolejne małżeństwo Michała Wiśniewskiego. W przeszłości lider Ich Troje nie zawsze był wierny swoim partnerkom życiowym, ale w przypadku ostatniego małżeństwa było nieco inaczej. Ania wyprowadziła się z domu Michała w Magdalence i zamieszkała z... nowym chłopakiem. Jak podaje "Twoje Imperium", nowy chłopak Ani jest perkusistą Ich Troje. Można powiedzieć, że ich miłość kwitła na oczach Michała. Lider Ich Troje długo nie płakał po rozstaniu z żoną. Od kilku tygodniki spotyka się z Dominiką Tajner-Idzik.

Rozpadło się kolejne małżeństwo Michała Wiśniewskiego. W przeszłości lider Ich Troje nie zawsze był wierny swoim partnerkom życiowym, ale w przypadku ostatniego małżeństwa było nieco inaczej. Ania wyprowadziła się z domu Michała w Magdalence i zamieszkała z... nowym chłopakiem.

 

Jak podaje "Twoje Imperium", nowy chłopak Ani jest perkusistą Ich Troje. Można powiedzieć, że ich miłość kwitła na oczach Michała. Lider Ich Troje długo nie płakał po rozstaniu z żoną. Od kilku tygodniki spotyka się z Dominiką Tajner-Idzik.

 

Oto nowy chłopak Ani i nowa dziewczyna Michała:

 

Michał Wiśniewski, Ania Wiśniewska, Dominika Tajner-Idzik

 

Sancita

 

Zobacz także:

Tajner o Wiśniewskim: Jesteśmy w związku

Czego nowa laska Wiśniewskiego życzy Ani?