Tajner o Wiśniewskim: Jesteśmy w związku

Dominika przyznała, że spotyka się z Michałem.
Krótko po rozstaniu z Anią Wiśniewską, lider Ich Troje ogłosił na Facebooku, że znów jest zakochany. W naszym małym show-biznesie nie da się nic ukryć, więc szybko wyszło na jaw, że nową dziewczyną Michała jest Dominika Tajner-Idzik, córka trenera Adama Małysza, Apoloniusza Tajnera. 
Potwierdzam, jesteśmy w związku. Dopóki Michał był z żaoną, nasza znajomość nie mogła się przerodzić w coś więcej. Zobaczymy, jak to się rozwinie, mam nadzieję, że będzie tak dobrze, jak jest - powiedziała Dominika "Twojemu Imperium".

Z jej wypowiedzi wynika, że spotykali się zanim Michał oficjalnie rozstał się z Anią. Czekamy na pierwsze wspólne wyjście na miasto czy pokaz mody. Chcemy poznać dziewczynę, która ma szansę zostać żoną numer 4.

 

Nowa miłość Wiśniewskiego:


 Dominika Tajner-Idzik

Sancita


Zobacz także:

Wiśniewski pożegnał Anię. Ostatecznie

Czego nowa laska Wiśniewskiego życzy Ani?

Więcej o:
Komentarze (32)
Tajner o Wiśniewskim: Jesteśmy w związku
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 25 razy 21

  Tajner ,powinien "czerwonego" ,na mamucie sprawdzić !!!

 • road_66

  Oceniono 17 razy 15

  Co z prawami autorskimi, to że zdjęcie jest na facebooku nie znaczy, że można ot tak go sobie wykorzystać gdzie się chce!!! Czyżby plotek a w zasadzie GW łamał prawo autorskie? Niemożliwe! ;p

 • sansa

  Oceniono 17 razy 13

  @biskwit: święte słowa! Jemu to bardzo na rękę. Tylko zastanawia mnie, po co tej dziewczynie taki czerwony, mocno już przechodzony pajac?

 • jelena

  Oceniono 16 razy 12

  kolejna niech juz w sądzie kolejke zamawia :P

 • rysiek

  Oceniono 16 razy 12

  aha, czyli michałek cichcem się spotykał z tą babą, a publicznei leje krikodyle łzy, że go 'ania zdradzała". mistrz manipulacji. a ta baba durna, kolejna ofiara. brzydki jak kupa, głupi i na dodatek już bez kasy, a jednak znalazł amatorkę LOL

 • artyyysta

  Oceniono 11 razy 11

  hahahahahhaaaaaaa, zalosne to wszystko, prawie moda na sukces

 • karenira

  Oceniono 9 razy 9

  No tak myslę sobie: kasę pewnie ta babeczka ma /z takiej rodziny miałaby nie mieć?/, gdyby chciała do showbizu to by ją tatuś dawno wkręcił do tv, więc interesownie do tego związku raczej nie podchodzi, bo zyskuje niewiele, albo nawet i traci, więc... zauroczyła się widać, biedulka, i to osobą, a nie możliwościami tej osoby, gdyż te mozliwości nie leżą w sferze jej zainteresowań wg mnie:-/ Bo Ania to zauroczyła się raczej nimbem sławy i mozliwościami MW, niż osobowością. A potem osobowość wyszła na wierzch i już się nie dało jechać dalej na zauroczeniu, ono nie trwa wiecznie. IMO zawsze na poczatku jest tylko zauroczenie. A potem dopiero przychodzi miłość. Albo i nie przychodzi i ludzie się rozstają.

 • figaro

  Oceniono 9 razy 9

  czerwony do roboty !!!!!!!!! , moze znowu sie uda zalozyc rodzine i dziecioczkow naprodukowac heh

 • 8201izus

  Oceniono 9 razy 9

  Znając życie pewnie będzie powtórka z rozrywki!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX