Gąsowski: Myślę, co napiszą portale plotkarskie

Narcyz?
Gąsowski o popularności "Myślę, co napiszą portale plotkarskie" Piotr Gąsowski na pytanie: "co myślisz, gdy stoisz na czerwonym dywanie i robią ci zdjęcia?" odpowiedział: "Myślę, co jutro napiszą na portalach plotkarskich". Piotr Gąsowski uwielbia być w centrum uwagi, a dzięki pracy w "Tańcu z gwiazdami" przeżywa drugą młodość. W weekend odwiedził teatr Kamienica, wpadł na premierę sztuki "I tak Cię kocham". Przy okazji porozmawiał z Ewą Wojciechowską z "Dzień dobry TVN". Gwiazdy same losowały pytania z kapelusza dziennikarki. Showman wylosował idealne dla niego. "Co myślisz, gdy stoisz na czerwonym dywanie i robią ci tobie zdjęcia?" Gąs: - Myślę, co jutro napiszą na portalach plotkarskich.

Piotr Gąsowski uwielbia być w centrum uwagi, a dzięki pracy w "Tańcu z gwiazdami" przeżywa drugą młodość. W weekend odwiedził teatr Kamienica, wpadł na premierę sztuki "I tak Cię kocham". Przy okazji porozmawiał z Ewą Wojciechowską z "Dzień dobry TVN". Gwiazdy same losowały pytania z kapelusza dziennikarki. Showman wylosował idealne dla niego.

Co myślisz ,gdy stoisz na czerwonym dywanie i robią tobie zdjęcia?
Gąs: Myślę, co jutro napiszą na portalach plotkarskich.

Wojciechowska zauważyła, że pewnie napiszą o jego butach. Żeby ich usatysfakcjonować, pokażemy wam.

 

Werble, a oto buty Piotra:

 

NZ. Piotr Gasowski   Premiera sztuki I tak Cie kocham w rez. Emiliana Kaminskiego w Teatrze Kamienica, Wa-wa, 18.09.2010  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

 

Janus

 

Zobacz także:

Głogowska: W naturze to samce są ładniejsze. Wystarczy spojrzeć na pawia...

Gąs grozi: "W następnym odcinku znów się rozbiorę!"