Wiśniewski pożegnał Anię. Ostatecznie

Zobacz wideo.
Wiśniewski pożegnał Anię To był ostatni koncert, na którym wystąpiła z Ich Troje W Świerklanach odbył się koncert Ich Troje. Był niezwykły, bo jeszcze z udziałem Ani Wiśniewskiej. Teraz Ania nie jest już wokalistką Ich Troje. W Świerklanach odbył się koncert Ich Troje. Był niezwykły, bo jeszcze z udziałem Ani Wiśniewskiej jako wokalistki. Dziś już oficjalnie można powiedzieć: Ania Wiśniewska nie jest wokalistką Ich Troje. Fani odśpiewali "Sto Lat", a Michał powiedział od siebie kilka słów. Odejście Ani Wiśniewskiej z zespołu wiąże się z jej solowym projektem oraz tym, że Ania z Michałem Wiśniewskim się rozwodzą.

W Świerklanach odbył się koncert Ich Troje. Był niezwykły, bo jeszcze z udziałem Ani Wiśniewskiej jako wokalistki. Dziś już oficjalnie można powiedzieć: Ania Wiśniewska nie jest wokalistką Ich Troje.

 

Fani odśpiewali "Sto Lat" a Michał powiedział od siebie kilka słów. Odejście Ani Wiśniewskiej z zespołu wiąże się z jej solowym projektem oraz tym, że Ania z Michałem Wiśniewskim się rozwodzą.

 

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Czego nowa laska Wiśniewskiego życzy Ani?

Zobacz nową miłość Wiśniewskiego

Wiśniewski spotyka się z córką Tajnera!

Więcej o:
Komentarze (49)
Wiśniewski pożegnał Anię. Ostatecznie
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 17 razy 13

  W islamie można miec 4 żony jednocześnie. Myślę, że to rozwiązanie byłoby dla nich wszystkich idealne.

 • reki334

  Oceniono 14 razy 12

  no to czerwony jest wolny, są chętne na podczepienie się pod niego i robienie wielkiej kariery?

 • m4rc1n31

  Oceniono 12 razy 12

  GAME OVER.

 • ateofi

  Oceniono 19 razy 11

  Od poczatku było wiadom, że t małżeństwo się rozpadnie. On już dwukrotny rozwodnik, cham i toksyczny awanturnik, który obrażał Martę i nie pozwalał jej jakąkolwiek samodzielność. Anna z kolei bezwzględnie uwiodła tego idiotę i zrobiła sobie z nim dziecko gdy jeszcze nie miał rozwodu z "Mandaryną". Takie jak ona powinno się nazywać po imieniu, "k***a" bez szacunku do samej siebie, ale cóż jest pewna grupa kobiet dążących do celu "po trupach".

 • venus.

  Oceniono 17 razy 9

  Całe szczescie ze paula nie jest nową wokalistką bo jest idiotką która nie umie spiewac :) Justyna Majkowska Była najlepszą wokalistką ich troje:)

 • agazaa

  Oceniono 13 razy 9

  Czemu oni do cholery nie trzymali swoich spraw prywatnych dla siebie, a nie ciągle się z nimi odnoszą.

 • kasiula...

  Oceniono 13 razy 9

  oni do siebie chyba nigdy nie pasowali

 • nick6

  Oceniono 26 razy 8

  Po dłuższym przemyśleniu stwierdzam ,że wcale taki głupi nie jest ,ale raczej naiwny i to bardzo...Kolejna się z nim rozwodzi gdy tylko poczuła co znaczy kariera...Nie twierdzę ,że on jest super ,bo nigdy nie byłam i nie będę jego fanką ,ale coś w tym jest ,że najpierw mu rodzą dzieci potem kariera a potem znikają gdy już nie jest potrzebny...

 • omnia

  Oceniono 11 razy 7

  Rozwodzą się i to jest ich osobista sprawa. Natomiast koncerty Ich Troje są w dalszym ciągu popularne i powinni grać. Dzieciaki jak i starsi bawią się na koncertach, bo trzeba przyznać że to niezłe show. Obnażanie się Wiśniewskiego z prywatnych spraw jest żenujące jak i użalanie się nad nim. Niech w końcu zacznie absorbować publikę muzyką a nie ekscesami. To fakt, że śpiewać nie umie ale ma coś w sobie, że przyciąga ludzi, kilka kawałków to chwytliwe przeboje i tego im nikt nie odbierze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX