Kotkowy kącik porad

Odpowiadamy na Wasze pytania :)

olga_l

 

Słuchaj kootkuu mam problem podoba się mi chłopak który jest ode mnie młodszy co robić?

lolka122

wątek na forum

 

Witaj!

 

Czasy, w których dziewczyna "powinna" być młodsza od swojego chłopaka najlepiej o kilka lat i niższa o kilka centymetrów dawno minęły. To stereotypy, o których nie warto pamiętać. Jeśli między ludźmi jest "chemia", metryka, wygląd, wzrost, waga itd. naprawdę nie mają znaczenia! Jeśli więc faktycznie serce szybciej bije Ci na jego widok, nie zważaj na takie drobiazgi jak różnica wieku. Z wiekiem różnica się zaciera i nie stanowi problemu. Powodzenia!

 

Pozdrawiam!

 

Drogi Kotku... mam pewien WIEEELKI problem. mam chłopaka, nazywa się Alex, jest naprawdę fajny i wgl . ale od pewnego czasu sie dziwnie zachowuje... kieedy chciałam go pocałować to on sie odsuwa bez słowa i idzie dalej, mniej ze mną gada, często nie ma dla mnie czasu i mówi, że się zapisał do jakiegoś klubu :( aa wcześniej było zupełnie inaczej! sam się mnie "prosił" o buzi i wgl było tak fajnie a teraz...  już kilka razy chciałam zainterweniować i się spytałam o jego zachowanie, a on tylko wzrusza ramionami! ja nie chce go stracić, bo jest dla mnie ważny, ale co mam zrobić kiedy on ani słowa z siebie nie wydusi i się dziwnie zachowujee?! proszee o pomoc, nie tylko Cb Kotku ale oczywiściee wszystkich tutaj licznych mądrych człeków :)

jb...xddd

wątek na forum

 

Witaj!

 

Niedopowiedzenia i niejasne sytuacje nigdy nie są dobre dla związku. Nie ma innego wyjście, jak przyparcie chłopaka do muru. Niech wyśpiewa, o co chodzi, szkoda Twoich nerwów i domysłów. Być może z jakichś przyczyn chce zakończyć znajomość, tylko nie ma na tyle odwagi, by tym powiedzieć? Zapytaj wprost, czy nadal chce się z Tobą spotykać i obserwuj jego reakcję. Może to wynik nieporozumienia, lub problemów o których nie wiesz? Zdecydowanie powiedz, że taki stan zawieszenia Ci nie odpowiada, więc niech dłużej Cię nie zwodzi tylko mówi co jest;)

 

Pozdrawiam!

 

olga_l

 

Jeśli coś Cię nurtuje, potrzebujesz pomocy - napisz na forum KLIK

Witaj!

Czasy, w których dziewczyna ?powinna? być młodsza od swojego chłopaka najlepiej o kilka lat i niższa o kilka centymetrów dawno minęły. To stereotypy, o których nie warto pamiętać. Jeśli między ludźmi jest ?chemia?, metryka, wygląd, wzrost, waga itd. naprawdę nie mają znaczenia! Jeśli więc faktycznie serce szybciej bije Ci na jego widok, nie zważaj na takie drobiazgi jak różnica wieku. Z wiekiem różnica się zaciera i nie stanowi problemu. Powodzenia!

Pozdrawiam!

Więcej o: