Julia Miesiączek wygrała My Camp Rock

Julia Miesiączek z Krakowa pokonała setki młodych talentów z całej Polski i została zwyciężczynią telewizyjnego konkursu talentów My Camp Rock
Julia Miesiączek wygrała "My Camp Rock" 16-latka w niezwykle wyrównanej walce pokonała trójkę finalistów konkursu Julia Miesiączek z Krakowa pokonała setki młodych talentów z całej Polski i zwyciężyła w telewizyjnym konkursie talentów Disney Channel "My Camp Rock". Julia Miesiączek z Krakowa została zwyciężczynią telewizyjnego konkursu talentów Disney Channel "My Camp Rock", inspirowanego hitowym filmem "Camp Rock". W Wielkim Finale 16-letnia Julia pokonała, w niezwykle wyrównanej walce, trójkę innych utalentowanych finalistów konkursu. Laureatka odebrała nagrodę z rąk gwiazdy muzyki pop Ewy Farny, która podczas Wielkiego Finału razem z Kubą Molędą wykonała polską wersję piosenki "Wouldn't Change A Thing" z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał". O wyborze Julii zadecydowało jury w składzie: Adam Sztaba (muzyk), Reni Jusis (piosenkarka) oraz Robert Amirian (kompozytor). U progu sławy Julia nagrała swój własny cover piosenki "It's Not Too Late" z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał" i wystąpiła w teledysku, który został wyemitowany na Disney Channel po premierze filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał". Zachwycając jury swoim niesamowitym występem Julia pokonała pozostałych finalistów konkursu - Mamela Band z Ustronia (w składzie Oliwia Kocań, Katarzyna Pilch, Marta Szarzec - lat 13), Franciszka Sakławskiego (lat 15) z Warszawy, oraz Olgę Waluś (lat 12) z Suwałk. W Wielkim Finale utalentowani finaliści wykonali przed publicznością oraz jury wybraną przez siebie piosenkę - był to pojedynek w prawdziwie Camp Rockowym stylu. W momencie kiedy zobaczyłam swój klip na Disney Channel spełniły się moje największe marzenia - to był niezapomniany moment i niezwykłe doświadczenie. Jestem bardzo podekscytowana moim zwycięstwem w konkursie. Nie ma słów, które mogłyby opisać to jak bardzo jestem wdzięczna Disney Channel za stworzenie mi tej szansy i umożliwienie współpracy z tak utalentowanymi ludźmi - mówi Julia.

 

Julia Miesiączek z Krakowa została zwyciężczynią telewizyjnego konkursu talentów Disney Channel "My Camp Rock", inspirowanego hitowym filmem "Camp Rock". W Wielkim Finale 16-letnia Julia pokonała, w niezwykle wyrównanej walce, trójkę innych utalentowanych finalistów konkursu. Zwyciężczyni odebrała nagrodę z rąk gwiazdy muzyki pop Ewy Farny, która podczas Wielkiego Finału razem z Kubą Molędą wykonała polską wersję piosenki "Wouldn't Change A Thing" z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał".O wyborze Julii jako zwyciężczyni konkursu zadecydowało jury w składzie: Adam Sztaba (muzyk), Reni Jusis (piosenkarka) oraz Robert Amirian (kompozytor).

 

U progu sławy Julia nagrała swój własny cover piosenki "It's Not Too Late" z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał" i wystąpiła w teledysku, który został wyemitowany na Disney Channel po premierze filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał".

 

 

Zachwycając jury swoim niesamowitym występem Julia pokonała pozostałych finalistów konkursu - Mamela Band z Ustronia (w składzie Oliwia Kocań, Katarzyna Pilch, Marta Szarzec - lat 13), Franciszka Sakławskiego (lat 15) z Warszawy, oraz Olgę Waluś (lat 12) z Suwałk. W Wielkim Finale utalentowani finaliści wykonali przed publicznością oraz jury wybraną przez siebie piosenkę - był to pojedynek w prawdziwie Camp Rockowym stylu.

 

W momencie kiedy zobaczyłam swój klip na Disney Channel spełniły się moje największe marzenia - to był niezapomniany moment i niezwykłe doświadczenie. Jestem bardzo podekscytowana moim zwycięstwem w konkursie. Nie ma słów, które mogłyby opisać to jak bardzo jestem wdzięczna Disney Channel za stworzenie mi tej szansy i umożliwienie współpracy z tak utalentowanymi ludźmi - mówi Julia, zwyciężczyni "My Camp Rock".

 

Mamy w Polsce naprawdę wielu zdolnych ludzi. Nie każdy jednak ma odwagę pokazać się światu, tak jak uczynili to finaliści "My Camp Rock". Wszyscy byli fantastyczni i mogą być z siebie dumni. Julia posiada wielki talent i niecodzienną wrażliwość. Każdym kolejnym występem nas zadziwiała. Wierzę, że daleko zajdzie - mówi uznany muzyk i juror konkursu Adam Sztaba.

 

Gratulacje!