Koniec kariery agenta Tomka w CBA

Odszedł.

Kariera agenta Tomka była bardzo burzliwa i krótka. Jak podała TVP INFO, Tomasz Małecki już nie pracuje w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Odszedł i przeszedł na emeryturę.

Nie znajduję tam dla siebie miejsca. Nie mam tam w tej chwili zadań. Zostałem odsunięty od pracy, którą wykonywałem wiele lat. Niech pan sobie wyobrazi samochód rozpędzony do 150 km/h i w pewnym momencie zaciąga mu się hamulec ręczny - powiedział o swoim odejściu.

O odejściu z agencji, której przysłużył się rozpracowując Weronikę Marczuk i próbując znaleźć haka na Aleksandra Kwaśniewskiego, mówi z rozgoryczeniem.

Posiadam wszelkie kwalifikacje i umiejętności żeby takich młodych adeptów pracy przykrywkowej szkolić i wdrażać ich w tę pracę. Mam mnóstwo kolegów w innych służbach, którzy wykonują podobną pracę, a potem jak już są niepotrzebni, to się o nich nie pamięta.

Przez 5 minut mówiła o nim cała Polska, ale jak widać sława zniszczyła jego burzliwą karierę.

 

Janus


Zobacz także:

Agent Tomek po raz pierwszy zeznaje!

TVN szykuje serial o Agencie Tomku

Więcej o:
Komentarze (15)
Koniec kariery agenta Tomka w CBA
Zaloguj się
 • andrelempicki

  Oceniono 34 razy 16

  Niech zostanie meska prostytutka dla bogatych dam. Przeciez ma bardzo duzo doswiadczenia. On narzeka, a bezczelnie uwiodl jakas poslanke, zeby ja zlapac na "goracym uczynku". Przeciez to byla platna prostytucja. Jest przystojny, ma dobre cialo i dobrego penisa. To bedzie najlepsza praca dla niego. Do innych rzeczy sie nie nadaje.

 • cosma

  Oceniono 22 razy 12

  To się napracował !!!

 • chwilaprawdy

  Oceniono 15 razy 11

  Polska - kraj 34-letnich emerytów.

 • kortyzon

  Oceniono 15 razy 7

  A jeszcze niezłe to było z Weroniką. Celebritis, vipy, "ą, ę bułkę przez bibułkę" a wyszło prostactwo z worka. Specjalista się wziął za nich i okazała się, zę wystrczy podjechać furą, szastnąć kasa, postawić drinka i wielkie VIP z ręki jedza. Ośmieszył całe to gwazdorkie towrzystwo! Kmiotki, które teraz złapały trochę sławy i kasy a słoma z butów wystaje i na widok pieniędzy to du... i przyjaciół sprzedają.

 • marcelina94

  Oceniono 10 razy 6

  Teraz bedzie pracowal dla dody

 • stefanek

  Oceniono 6 razy 4

  To niech naprawde wsiadzie do tej swojej bryki...rozpedzi sie do 150 km/h i wogole hamulcow nie uzywa... bedzie jednego cwaniaka mniej! Zwykly alfons i tyle.

 • ctasek

  Oceniono 4 razy 2

  Tacy Tomciowie są potrzebni.Po to właśnie,żeby niby VIP-ostwo i kiepskiej jakości celebryci nie dorabiali się w nieuczciwy sposób.Dlatego cudownie rozrośnięte majątki trzeba prześwietlać.I co oczywiste nieuczciwe dochody odbierać,puszczając nachapanych w skarpetkach.To nam obiecywano!!!

 • maxmex

  Oceniono 4 razy 2

  Nie agent tomek się wycofuje. Kto teraz rozpracuje cały układ ?Ale te psy mają dobrze ,udają że coś tam robią i po 15 wolność.

 • m4rc1n31

  Oceniono 6 razy 2

  Agent 000:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX