Kto wygra konkurs My Camp Rock?

Jesteś ciekawy, kto nagra cover kolejnej piosenki z Camp Rock 2: Wielki Finał i specjalny teledysk? Zwycięzcę My Camp Rock poznamy już jutro!

 

Telewizyjny konkurs talentów "My Camp Rock" rozpoczął się od castingów w pięciu miastach w Polsce. Z każdego miasta zostało wybranych sześć najlepszych występów, które następnie konkurowały ze sobą w półfinałach w Warszawie. Na tym etapie zostało wyłonionych ośmiu finalistów, którzy zostali zaproszeni na tygodniowy obóz muzyczny "My Camp Rock", gdzie pod okiem specjalistów od śpiewu i choreografii ćwiczyli swoje sceniczne umiejętności. Mateusz Damięcki, Ania Wyszkoni, Ewa Farna czy Łukasz Zagrobelny, to tylko niektóre z gwiazd jakie przy tej okazji młodzi finaliści mieli możliwość poznać osobiście.

 

 

Biorąc pod uwagę zarówno talent jak i osiągane postępy, jury konkursu "My Camp Rock", w składzie: Adam Sztaba (muzyk), Reni Jusis (piosenkarka) oraz Robert Amirian (kompozytor) zadecyduje, kto znajdzie się wśród czwórki ścisłych finalistów. W iście Camp Rockowym stylu czwórka wykonawców wystąpi w Wielkim Finale, podczas którego wykona przed publicznością wybraną przez siebie piosenkę z filmu "Camp Rock 2: Wielki Finał". Wybrany przez jury zwycięzca konkursu rozpocznie swoją podróż do sławy od wystąpienia w specjalnie przygotowanym teledysku, który obejrzą miliony widzów na Disney Channel.

 

Kto wygra? Wszystkiego dowiecie się już w najbliższą sobotę o godz. 11:35 oglądając Disney Channel!

 

Komu kibicujecie?

 

Poznaj finalistów "My Camp Rock"!