Czego nowa laska Wiśniewskiego życzy Ani?

Lubią się?

Trzecie małżeństwo Michała Wiśniewskiego to już chyba przeszłość. Lider "Ich Troje" rozstaje się z Anią Świątczak. Szybko tez znalazł pocieszycielkę, czyli Dominikę Tajner-Idzik. Wydawać by się mogło, że żona (jeszcze) Wiśniewskiego alergicznie reaguje na Dominikę. Ale nic z tych rzeczy.

 

Panie najwidoczniej za sobą przepadają, bo Tajner-Idzik złożyła urodzinowe życzenia córce Michała i Ani. I to na profilu Ani:

Niech pięknie śpiewa dziś swe trele skowronek, bo oto nadszedł Twych urodzin dzionek. Przyjmij życzenia z serca prosto płynące, gorące i ciepłe jak letnie słońce. Życzę Ci zdrowia, wszelkiej radości, stu lat życia oraz bezkresnej miłości. Niech wszystkie plany Ci się zawsze spełniają, wszyscy chłopcy niech się w twej urodzie kochają. Szczęście niech Ci towarzyszy w życiu trwale, trafne zrządzenia losu niech Cię wspierają stale. Wszystkie marzenia niech się spełnią co do jednego, a na zakończenie coś tradycyjnego: wszystkiego najlepszego - napisała Dominika.

Nas taki obrót sprawy bardzo cieszy. Przynajmniej nie ma dziwnej atmosfery, w której wychowywać by się musiały dzieci Wiśniewskiego.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Zobacz nową miłość Wiśniewskiego

Wiśniewski spotyka się z córką Tajnera!

Wiśniewski ma romans?!

Więcej o:
Komentarze (29)
Czego nowa laska Wiśniewskiego życzy Ani?
Zaloguj się
 • karenira

  Oceniono 26 razy 24

  Po pierwsze, to co zacytowaliście to życzenia dla córeczki, nie dla Ani, więc skad ten tytuł? Owszem, jest na końcu "wszystkiego najlepszego dla Etuni i dla Ciebie Aniu." ale do końca to już ciężko skopiować, tak zeby wyglądało, ze czegoś tam życzy również Ani [jak w tytule] prawda? Wasze niechlujstwo, powodujace, ze tytuł ma się nijak do tekstu jest po prostu żenujące:-/

 • softy_girl

  Oceniono 22 razy 16

  Niech se robią co chcą tylko BŁAGAM, przestańcie o tym pisać! :/

 • gosia2000

  Oceniono 19 razy 13

  niech robia co chca z kim chca ale czemu musza wywalac wszystko na tych swoich blogach i dzielic sie tym z cala Polska? Nowa "ciocia", nowy "wujek"...dzieci z jednego i drugiego malzenstwa...dwie "byle" zony i jedna "prawie byla"...a do tego Mandaryna i jej hrabia z helikopterem...wystarczy tej Brazylijskiej telenoweli

 • andrea

  Oceniono 16 razy 12

  czy można przejść od kobiety do kobiety i być na tyle WOLNYM uczuciowo, by następnej uczucie poświęcić ? Ja uważam, że to niemożliwe. Tak, to może postąpić tylko facet. Mandarynę ciepnął gdy nie był wolny zupełnie od tego uczucia toteż z Anką mu się nie powiodło. I teraz powtarza identyczny schemat.

 • nel

  Oceniono 17 razy 11

  Ania nie miała problemu z zaakceptowanie nowej "miłości" Michała, ponieważ to ona pierwsza znalazła sobie kogoś innego. W sumie jest jej to na rękę. Teraz media nie będą rozpisywać się o niej i perkusiście (z którym zdradziła Michała), tylko o Michale i Dominice.
  Jeśli Ania miała wyrzuty sumienia, to Dominika skutecznie je teraz "pomoże" stłumić. Lepiej dla Ani zdarzyć się nie mogło... W pewnym sensie teraz Michał baaardzo ulatwił Ani sytuację, i pod względem moralnym, i medialnym.

 • impression

  Oceniono 14 razy 10

  jakiez to sztuczne !

 • beri

  Oceniono 15 razy 7

  Nowa "laska" Wiśni życzy jego obecnej żonie i do tego na portalu społecznościowym, hmm. Czyli obie panie mają się w znajomych i znały się już od dawna. Puzle się poskładały i Ameryki nie odkryję jak napiszę, że nowa "laska" znała też Wiśnie i pokusiła się o romans z Ani mężem. Piszcie co chcecie ale dojrzały facet wielokrotnie już żonaty nie zakochuje się tak szybko po miesiącu znajomości i do tego w rozwódce z dzieckiem. Michał to cwany wyga i manipulant. Najpierw udał przed fanami samotnego i nieszczęśliwego żeby teraz naiwni fani zaakceptowali jego następną zdobycz. Z zespołu też Ania musiała "odejść", bo nagle zaczęła mu przeszkadzać. Michał najwyraźniej bawi się kobietami i będzie je zmieniał coraz częściej i szybciej. Sprytnie mu to wychodzi i manipuluje wszystkimi. Dziwne, że zawsze te "odchodzące" od niego kobiety są winne, a tylko on jest poszkodowany. Hmm Noszę portki i wstyd mi, że są jeszcze tacy faceci.

 • klawisz

  Oceniono 11 razy 7

  oj jakie to zakłamanie w tym polskim shołbiznesie

 • andrea

  Oceniono 9 razy 7

  że sobie kogoś znalazł, no to chętne raczej będzie miał zawsze, ile by jeszcze tych żon nie było, ale że kobitki godzą się i wierzą, że facet jest wolny uczuciowo jak dopiero co opuścił żonę, z którą ma dwoje dzieci, no to jest NIEMOżLIWE. Także następna laska jest chyba jednak zbyt pochopna. Powinna dać mu ochłonąć po małżeństwie, zanim się wpakuje w związek z Michałem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX