Czego nowa laska Wiśniewskiego życzy Ani?

Lubią się?

Trzecie małżeństwo Michała Wiśniewskiego to już chyba przeszłość. Lider "Ich Troje" rozstaje się z Anią Świątczak. Szybko tez znalazł pocieszycielkę, czyli Dominikę Tajner-Idzik. Wydawać by się mogło, że żona (jeszcze) Wiśniewskiego alergicznie reaguje na Dominikę. Ale nic z tych rzeczy.

 

Panie najwidoczniej za sobą przepadają, bo Tajner-Idzik złożyła urodzinowe życzenia córce Michała i Ani. I to na profilu Ani:

Niech pięknie śpiewa dziś swe trele skowronek, bo oto nadszedł Twych urodzin dzionek. Przyjmij życzenia z serca prosto płynące, gorące i ciepłe jak letnie słońce. Życzę Ci zdrowia, wszelkiej radości, stu lat życia oraz bezkresnej miłości. Niech wszystkie plany Ci się zawsze spełniają, wszyscy chłopcy niech się w twej urodzie kochają. Szczęście niech Ci towarzyszy w życiu trwale, trafne zrządzenia losu niech Cię wspierają stale. Wszystkie marzenia niech się spełnią co do jednego, a na zakończenie coś tradycyjnego: wszystkiego najlepszego - napisała Dominika.

Nas taki obrót sprawy bardzo cieszy. Przynajmniej nie ma dziwnej atmosfery, w której wychowywać by się musiały dzieci Wiśniewskiego.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Zobacz nową miłość Wiśniewskiego

Wiśniewski spotyka się z córką Tajnera!

Wiśniewski ma romans?!