Doda jeździła w Opolu autami za 2 miliony!

Trzy porsche panamera, mercedes, audi.
Doda w drogim aucie Doda jeździła w Opolu samochodami za 2 mln Doda na festiwalu w Opolu poruszała się po mieście trzema luksusowymi samochodami: porsche panamera, mercedesem i audi. Auta były warte łącznie ponad 2 mln zł Doda w czasie festiwalu w Opolu robiła furorę nie tylko na scenie, ale również na ulicach miasta. Piosenkarka poruszała się po mieście w kawalkadzie luksusowych samochodów. Miała do dyspozycji swoje audi Q7, a także trzy porsche panamera i jednego luksusowego mercedesa. Przejazd gwiazdy wyglądał niesamowicie. Dwa porsche w kolorze czarnym, natomiast Doda dla odmiany jeździła tym trzecim, białym. Samochody warte łącznie ponad 2 miliony złotych specjalnie na potrzeby festiwalu w Opolu udostępnił gwieździe biznesmen, który gościł piosenkarkę i jej ekipę w swoim czterogwiazdkowym hotelu. Obydwoje najwyraźniej podzielają pasję do pięknych i drogich samochodów. W końcu Doda sama jest przecież szczęśliwą posiadaczką białego porsche carerra 4.

Doda w Opolu robiła furorę nie tylko na scenie, ale również na ulicach miasta. Jak donosi informator Plotka, pracujący przy show:

Doda poruszała się po mieście w kawalkadzie luksusowych samochodów. Miała do dyspozycji swoje audi Q7, a także trzy porsche panamera i jednego luksusowego mercedesa. Przejazd wyglądał niesamowicie. Dwa porsche w kolorze czarnym, natomiast Doda dla odmiany jeździła tym trzecim, białym.

Auta warte łącznie ponad 2 miliony złotych(!) udostępnił gwieździe biznesmen, który gościł piosenkarkę i jej ekipę w swoim czterogwiazdkowym hotelu. Obydwoje najwyraźniej podzielają pasję do pięknych aut. Doda sama jest przecież posiadaczką białego porsche carerra 4.

 

Porsche panamera:

 

 

Aik

Zobacz także:

Doda: Dziękuję wszystkim fanom

Wojewódzki śpiewa piosenkę Dody

Doda o Górniak: To bardzo zacna osoba