Peja jedzie po Tede u Wojewódzkiego

Wojna trwa.

Ci panowie nigdy sobie nie odpuszczą. Peja i Tede od ładnych paru miesięcy prowadzą ze wojnę na słowa. Ich konflikt sięga o wiele dalej, ale dopiero teraz nie kryją się z "uczuciami". Warszawia ostro krytykował Poznaniaka za skandaliczne zachowanie na koncercie w Zielonej Górze, gdzie miał namawiać do pobicia 15-latka. Peja szydził z Tedego, że się sprzedał w TVN-nie.

 

Kuba Wojewódzki zapytał Peję w swoim programie, jak to z nimi jest i czy nie może z Tedem podać sobie ręki:

Poszliśmy na wojnę, ja "kocham Cię" mogę mówić swoim ludziom a nie generalnie... Tede dla mnie utracił status człowieka. Jakby był poważnym człowiekiem to dawno byśmy to zakończyli. Ja już go spotkałem i tak mu powiedziałem.

 

Mrock

 

Zobacz także:

TAK BAWIĄ SIĘ gwiazdy na koncertach

Tak wygląda następca Pei. Wideo

Peja NAGRAŁ PŁYTĘ O TEDE! Wojna trwa

 

Więcej o:
Komentarze (66)
Peja jedzie po Tede u Wojewódzkiego
Zaloguj się
 • cholera

  Oceniono 20 razy 10

  ZWYMIOTUJE! Oni sa tak paskudni - nawet powiedzenie 'brzydki jak noc' nijak sie tu ma! Widze ryj Peji to najgorsze uczucia sie we mnie gotuja i miksuja. Tede - coz, nie lepszy prosiak, wieprz. Obrzydliwe. Po co o nich piszecie, po co ich pokazujecie? OHYDA

 • exart

  Oceniono 20 razy 10

  NIECH SIE ZMIERZA NA LACHY,KTÓRY MA WIEKSZĄ I LEPIEJ CIĄGNIE

 • motylek20ona20

  Oceniono 27 razy 9

  Peja najlpeszy !!!!
  TEDE KUR*A jest ;D

 • nick6

  Oceniono 15 razy 7

  Hahahahaha ,ale piszesz głupoty ty pod spodem! Znam wielu fanów Peji z dyplomami i nie koniecznie w dresie z blokowisk. Peja przynajmiej robi ciągle to samo i nie sprzedaje się do tv jak kupa gówna Tede! On za 1 złotówkę udzieliłby wywiadu...Pedał j****. Co to wogóle za styl? Do sportowych rzeczy dowalić chustkę po szyjkę xD Dla mnie jest śmieszny i komercyjny już dawno się wypalił i dał dupy za kilka złotych.Dziękuję.

 • ravenmorgoth

  Oceniono 15 razy 7

  "Prawdziwi" raperzy - "Prawdziwa" wojna. Niczym East i West Side. Kozaki. Strach się bać.

 • lajtowy

  Oceniono 15 razy 7

  Dwa debile będa sie wyzywac nawzajem jak małe dzieci

 • maxmex

  Oceniono 6 razy 6

  dmm widzisz peja wyszedł z slamsów ,jemu kraj nie pomógł.Nie musi być w stosunku do niego odpowiedzialny .To że tak wyegzekwował karę od łepka ,który sobie coś uroił ,jest trochę nie tak .Powinien to zrobić sam , trzeba uczyć tępe strzały własną ręką.A tak na marginesie takich udawanych typów jak tede też nie uznaje jako ludzi.Sokol feat. Pono - Uderz w puchara -- Tede remix tego typa dali sobie w kleić ,to jest ku... porażka,ja w to nie wierzyłem.Ale dograł zwrotkę po bujał się jak stara ku..., i myśli że wszyscy z Prosto będą go lubić.!)10 lat temu już się z niego śmieli

 • dmm

  Oceniono 12 razy 6

  exart: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA.

 • 25latka

  Oceniono 15 razy 5

  Czy ktoś się wstydzi przyznac że słucha Peji?? Peja robi świetny rap. Jak już mówiłam wcześniej słucham go i nie ma się czego wstydzić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX