Doda: Dziękuję wszystkim fanom

"Kolejne kilkanaście tysięcy zarejestrowanych!".

Opolski występ Dody dostarczył mnóstwa wrażeń każdemu, kto tylko miał okazję go oglądać. Od zaskoczenia przez wzruszenie aż po zachwyt. Nie bez powodu przed telewizorami zasiadło w tym czasie ok 3,5 miliona osób, a w samym Opolu Dodę oklaskiwała kilkutysięczna publiczność. Po festiwalu przyszedł więc czas na podsumowania. Piosenkarka na swojej stronie napisała z wdzięcznością:

Dziękuję wszystkim Fanom za super przyjęcie w Opolu. Pozdrawiam całą obsługę sceniczną, producenta, reżysera i TVP1! Dziękuję mojej niezastąpionej ekipie, dzięki której mogłam zaśpiewać do płonącego statywu, zestrzelić z bazuki rampę świetlną :), zniknąć w piramidzie, pojawić się w płonącej klatce, zatańczyć z najlepszymi (VOLT), zagrać z najzdolniejszymi (5TH ELEMENT) i wyczarować uśmiech u każdego chorowitka, szczególnie mojego ukochanego... kolejne kilkanascie tysięcy zarejestrowanych! TO JEST MOJ OPOLSKI SUKCES! DZIĘKUJĘ!
Do zobaczenia na sztukach!
DODA

Doda dziękuje fanom, a lekarze dziękują Dodzie (zobacz tutaj). W ciąg kilku ostatnich tygodni udało się jej wykonać tytaniczną pracę, na rzecz polskich banków dawców szpiku. Lawinowo wzrosła liczba osób rejestrujących się. Wzrasta również świadomość społeczna na temat całego procesu rejestracji. Okazuje się, że nie jest to ani trudne ani czasochłonne. Doda w miesiąc zrobiła coś czego inni nie mogli wykonać przez lata.

 

Doda - "Dziękuję":

 

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Wojewódzki śpiewa piosenkę Dody

Doda o Górniak: To bardzo zacna osoba

"Teraz wszystko się zmieni. Dzięki Dodzie"