Płyta Emily Osment pojawi się w Polsce!

Krążek Fight or Flight promuje singiel Let's Be Friends
Nowa płyta Emily Osment Emily Osment promuje nowy album Singiel "Fight Or Flight" promuje debiutancki album Emily Osment, znanej z serialu "Hannah Montana", który ukaże się 18 października nakładem Virgin Records 18 października nakładem Virgin Records / Wind Up pojawi się pierwszy solowy album Emily Osment. Emily znana jest przede wszystkim z roli Lilly Trascot w emitowanym na kanale Disney Channel serialu "Hannah Montana", nominowanym do nagrody Emmy. Emily ukończyła właśnie nagrywanie w Los Angeles swojego debiutanckiego albumu z Nellee Hooperem (producentem Madonny, U2 i Massive Attack) i już wybrała się w trasę promującą swój nowy materiał oraz swoją płytę EP pt. "All The Right Wrongs", która w drugiej połowie ubiegłego roku zadebiutowała na pierwszym miejscu na liście Billboard Heatseeker, na której utrzymywała się przez kolejnych 31 tygodni. W sierpniu Emily odwiedziła Wielką Brytanię, gdzie rozpoczęła promocję albumu "Fight Or Flight" i pochodzącego z niego singla "Let's Be Friends".

 

18 października nakładem Virgin Records / Wind Up pojawi się pierwszy solowy album Emily Osment. Emily znana jest przede wszystkim z roli Lilly Trascot w emitowanym na kanale Disney Channel serialu "Hannah Montana", nominowanym do nagrody Emmy.

 

Emily urodziła się w roku 1992, w rodzinie szalejącej na punkcie muzyki (do której zalicza się także starszy brat Emily - Haley Joel, który jako aktor obecnie otrzymał nominację do Oscara). Jej miłość do muzyki narodziła się bardzo wcześnie. Najpierw zaczęła naukę gry na pianinie i gitarze, niedługo potem zabrała się za pisanie tekstów piosenek. Emily jest współautorką wszystkich utworów, które znajdą się na nowym albumie. Emily to także aktorka, znana z licznych ról w filmach, m.in. "Mali Agenci 2", "Mali Agenci 3-D" i "Hannah Montana: Film".

 

 

Emily ukończyła właśnie nagrywanie w Los Angeles swoj ego debiutanckiego albumu z Nellee Hooperem (producentem Madonny, U2 i Massive Attack) i już wybrała się w trasę promującą swój nowy materiał oraz swoją płytę EP pt. "All The Right Wrongs", która w drugiej połowie ubiegłego roku zadebiutowała na pierwszym miejscu na liście Billboard Heatseeker, na której utrzymywała się przez kolejnych 31 tygodni. W sierpniu Emily odwiedziła Wielką Brytanię, gdzie rozpoczęła promocję albumu "Fight Or Flight" i pochodzącego z niego singla "Let's Be Friends".

 

O swoim nowym singlu Emily mówi:

 

"Let's Be Friends" to utwór dla tych, którzy chcą się ruszać. Co to za muzyka, która nie porywa cię do tańca? Obecnie kończę pracę nad moją płytą z producentem Nellee Hooperem, tańcząc, pisząc i przerabiając materiał do czasu, kiedy będę w pełni zadowolona z efektu. Mam sporo planów dotyczących tej płyty i jestem gotowa ukazać to, co od dawna kryje się w mojej głowie. Przygotujcie swoje uszy! Nie mogę się już doczekać wydania tego albumu!

 

Jesteście zainteresowani płytą Emily?