Mielcarz i Rubik w "Gali": Nie chciałam czuć się jak towar

Udało się im uniknąć pułapek świata modelek.

Polskie modelki podbiły świat mody i na stałe trafiły do czołówki najlepiej zarabiających i najwięcej pracujących. W najnowszej "Gali" Anja Rubik i Magda Mielcarz opowiedziały o ciemnych stronach życia dziewczyn z wybiegu. Wywiadowi towarzyszy sesja zrobiona przez Marcina Tyszkę.

 

Mielcarz:

Mnie to tak przerażało, że bardzo szybko przestałam gdziekolwiek chodzić. Mówiłam, że boli mnie głowa, że muszę rano wstać. Pamiętam, że przez to spać nie mogłam. Bałam się takiej konfrontacji, że np. dam się namówić i gdzieś pójdziemy we dwoje, i co będzie dalej?

Rubik:

Ja aż tak intensywnie tego nie przeżywałam, ale muszę przyznać, że byłam dosyć infantylna, kiedy miałam 15 czy 17 lat, i przerażało mnie, jak mnie taki starszy pan podrywał. Nigdy nie wiedziałam, jak się zachować. Zazwyczaj mówiłam, żeby zadzwonił jutro i dawałam mu fałszywy numer telefonu.

Mielcarz:

W każdym razie ja się w Paryżu, potem w Mediolanie czułam jak na targu koni: ten koń ma piękny ogon, tamten sierść, a ten pęciny, to wybierajmy panowie! A panowie mają pieniądze, wpływy, coś mogą załatwić, przewieźć swoim jachtem, zaprosić do ekskluzywnego butiku. Taka handlowa transakcja. Nienawidziłam czuć się jak towar przeznaczony do sprzedaży, w związku z tym byłam zawsze opryskliwa i jak najbardziej tylko mogłam odstręczająca.

Anja przyznała się do radykalnych metod, na jakie zdecydowała się by schudnąć na początku kariery:

Przyznam się do czegoś, chociaż bardzo mi wstyd... Ale byłam wtedy bardzo młoda i głupia (śmiech)... Pamiętam, że w jakimś magazynie widziałam reklamę pokazującą kobiety, które owijają się foliami, żeby szybciej się wypocić. Brałam więc folię kuchenną, owijałam uda i brzuch i szłam biegać.

Panie przyjaźnią się od dawna. Anja nadal realizuje się w modelingu, a Magda próbuje ugruntować pozycję w Hollywood. Przeprowadziła się do Los Angeles.

 

 

 

Janus

Zobacz także:

Anja Rubik w erotycznej sesji. 18+

Mielcarz pierwszy raz pokazała męża

Anja Rubik: Żadna modelka na topie nie jest głupia