Co zobaczymy na Disney Channel w październiku?

Kilka ciekawych propozycji :)

 

Spośród propozycji programowych Disney Channel na październik, Kotek wybrał te, które mogą Was zainteresować.

 

CAMP ROCK 2: WIELKI FINAŁ

 

Współczesny musical, będący kontynuacją filmu numer 1 wśród wszystkich filmów nadawanych przez telewizje kablowe w 2008 roku, opowiada historię Mitchie i jej przyjaciół, którzy powracają na pełen muzyki i wyśmienitej zabawy Camp Rock. Rockowy zespół Connect 3 przybywa prosto ze światowej trasy koncertowej i zostaje tu na całe lato. Shane wspierany przez członków zespołu, pragnie zbliżyć się do Mitchie, w której podkochiwał się podczas ostatniego Camp Rocka. Jednak nie wszystko okazuje się być takie, jakby się mogło wydawać. Po drugiej stronie jeziora sukcesy odnosi nowy Camp Star, który zwabił do siebie wielu instruktorów i uczestników, tym samym narażając Camp Rock na bankructwo. Mitchie staje na wysokości zadania i postanawia uratować obóz. Zarządza, że starsi uczestnicy obozu przyjmą na siebie rolę nauczycieli. Shane stara się spędzić jak najwięcej czasu z zabieganą Mitchie, podczas gdy jego brat Nate zakochuje się w pianistce imieniem Dana - córce właściciela konkurencyjnego obozu. Mitchie postanawia podnieść poprzeczkę i wzywa egocentryczny Camp Star na pojedynek - Wielki Finał, czyli kończące lato przedstawienie, które ostatecznie rozsądzi o tym, który obóz jest lepszy.

 

Rozszerzona wersja "Camp Rock 2: Wielki Finał" w sobotę 23 października o godz. 10:30. Powtórka filmu w poniedziałek 25 października o godz. 20:00.

 

PAMIĘTNIK HANNAH MONTANA

 

"Hannah Montana" jest serialem komediowym typu live action, śledzącym losy typowej nastolatki Miley Stewart, mieszkającej ze starszym bratem i owdowiałym tatą - twórcą tekstów piosenek. Miley, w tajemnicy przed przyjaciółmi, prowadzi podwójne życie - jest światowej sławy gwiazdą o pseudonimie Hannah Montana. Dzięki swej scenicznej osobowości i ekscentrycznym kostiumom, Miley odkrywa, że może czerpać to, co najlepsze z jej dwóch światów - sławę i pieniądze znanej piosenkarki oraz radość szkolnego życia, którą dzieli z dochowującymi sekretu przyjaciółmi - Lilly i Oliverem.

 

Przez cały październik na Disney Channel będzie można ponownie obejrzeć wybrane momenty z życia Hannah. Początek w niedzielę 10 października, o godz. 09:15.

 

 

PAŹDZIERNIK Z CZARODZIEJAMI

 

Tego października, Czarodzieje z Waverly Place zaprezentują jeszcze bardziej magiczne i tajemnicze postacie. Początek w poniedziałek, 11 października, o godz. 17:40 na Disney Channel.

 

Przez cały październik będzie można oglądać zupełnie nowe odcinki serialu "Czarodzieje z Waverly Place" oraz drugi sezon "Nie ma to jak statek". W ostatni weekend października Disney Channel będzie świętować Halloween premierą "Czarodzieje kontra Wilkołaki" oraz innymi ulubionymi serialami, jak "Słoneczna Sonny", "Hannah Montana" i "Jonas", których tematem przewodnim będzie Halloween. W specjalny Halloweenowy weekend odbędą się również dwie premiery. W sobotę, 30 października o godz. 20:30 będzie można zobaczyć "Halloween Town", a w niedzielę, 31 października o godz. 10:30 "Halloween Town 2".

 

mat. prasowe

 

Wypatrzyliście coś dla siebie?