11-latka z "Mam talent" wygląda jak Doda

Ma szanse zrobić taką karierę jak Rabczewska?

Jednym z największych odkryć programu "Mam Talent" może okazać się Magda Welc. 11-latka, którą zobaczyliśmy w drugim odcinku trzeciej odsłony show, ma ogromny talent wokalny. Jej wykonanie chwyciło za serce nie tylko jurorów programu, ale także publiczność i widzów.

 

Maga Welc do złudzenia przypomina nam młodziutką Dodę. Piegowata, kasztanowe włosy i niewyobrażalny talent wokalny. - Bardzo kocham śpiewać - mówiła w "Mam Talent". Dla dziewczynki liczy się tylko muzyka. To samo mówiła Doda do kamery, gdy miała 11 lat. Jest jeszcze jedna rzecz, która skłania nas do porównań - Doda i Magda pochodzą z małych miejscowości.

 

Życzymy Madzi, aby zaszła wysoko jak Doda. I żeby jej orężem był przede wszystkim śpiew.

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Emocjonujący odcinek "Mam talent". WIDEO

To ona będzie gwiazdą "Mam Talent 3"? Wideo

To ona wygra "Mam Talent 3"?

Więcej o:
Komentarze (117)
11-latka z "Mam talent" wygląda jak Doda
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 58 razy 58

  Tak, podobna bo ma jasne, długie włosy, grzywkę, jak milion innych dziewczynek w tym wieku. No i zbliżony kształtem mikrofon, co jest bardzo istotnym elementem podobieństwa.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 47 razy 39

  temu dziecku takim tekstem robicie krzywdę. a po drugie - krzywdę robi mu TVN i jury. bo w dupie macie te dziewczynke. liczy się tylko oglądalność i fałszywe emocje. wyciśniecie ją jak cytrynę i wyrzucicie, jak zużytą szmatę. coś potwornego.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 37 razy 27

  @sansa - ja nie mam nic przeciw dzieciom, wprost przeciwnie. ale to niemoralne i nieuczciwe, żeby walczyły na równi z dorosłymi w takim programie. to są zupełnie dwa różne podejścia do tematu. tym dzieciom robi się krzywdę, powie to każdy psycholog. te łzy jury, ta ekscytacja, te emocje - to wszystko zabawa zabawa lwa z gazelą, zanim ją pożre. bo foremniak wróci do kochanka a chylinska do pieluch. a dziecko zostanie z tym telewizyjnym garbem. i co gorsza - nigdy nie zrozumie, o co w tym wszystkim chodziło. śpiewająca dziewusia ma zawsze handicap. bo jest malutka i słodziutka. i wszyscy ją kochają. ale tak naprawdę, potrzebna jest tylko na chwile. bo nie wystapi w TZG, bo nie można jej wylansowac i zrobić jej sesji w playboyu. nie mozna jej dobrze sporzedać i na tym zarobić. mo zna się nie tylko pobawić chwile, zanim się ją wyrzuci na śmietnik. pobawić w imieniu i ku uciesze gawiedzi i na chwałe słupków oglądalności.

 • lojzo

  Oceniono 32 razy 26

  Tyle, że ona już teraz lepiej śpiewa, ma lepszy repertuar i mądrzej się wypowiada niż Doda. Może lepiej nie robić takich durnych porównań? Bardziej dziecku zaszkodzą niż pomogą.

 • jablonexkociak

  Oceniono 39 razy 25

  A czy Magda Welc drze ryja bluzga i rozdaje fucki na prawo i lewo?Jeśli nie to jest nie podobna.

 • wars222

  Oceniono 30 razy 24

  Co za brednie! I po co tak obrażać dziecko!?

 • ping

  Oceniono 23 razy 21

  Łączy je tylko to, że obie mają mikrofon i grzywkę :|

 • oizo

  Oceniono 28 razy 20

  nie powiedzialbym ze doda zaszla wysoko, raczej nisko upadla a zarabia niezle, wysoko to zaszla monika brodka, albo kasia kowalska doda to jak dla mnie upadek moralnosci, tanie kontrowersje, brak kultury osobistej, poszanowanioa drugiej osoby, opryskliwa bezczelna prowokatorka

 • arszenik

  Oceniono 18 razy 18

  po za tym ona w wieku 11 lat mówi jak dorosła i poważna osoba co mnie mocno zaskoczyło

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX