Jarosław Kukulski nie żyje

Miał 66 lat.
Zmarł Jarosław Kukulski Od dłuższego czasu miał problemy ze zdrowiem W poniedziałek w Warszawie zmarł kompozytor Jarosław Kukulski. Stworzył takie przeboje jak "Najtrudniejszy pierwszy krok" i "Tyle słońca w całym mieście". W poniedziałek w Warszawie zmarł Jarosław Kukulski, miał 66 lat. Na koncie ma takie przeboje jak "Najtrudniejszy pierwszy krok" i "Tyle słońca w całym mieście". Z małżeństwa z Anną Jantar miał córkę Natalię, a z drugiego małżeństwa z Moniką Borys syna Piotra. Komponował piosenki dla największych gwiazd polskiej sceny: Haliny Frąckowiak, Eleni, Ireny Jarockiej czy Krzysztofa Krawczyka. Jego dorobek sprawi, że nigdy o nim nie zapomnimy.

Dziś w Warszawie zmarł Jarosław Kukulski. Kompozytor i autor tekstów od dłuższego zmagał się z problemami z sercem, niedrożnymi naczyniami krwionośnymi oraz nieprawidłową pracą nerek. W maju w Norymberdze przeszedł operację. Leczenie przerwało zapalenie płuc.

 

Kukulski ma na koncie takie przeboje jak "Najtrudniejszy pierwszy krok" i "Tyle słońca w całym mieście". Z małżeństwa z Anną Jantar miał córkęNatalię, a z drugiego małżeństwa z Moniką Borys syna Piotra. Komponował piosenki dla największych gwiazd polskiej sceny: Haliny Frąckowiak, Eleni, Ireny Jarockiej czy Krzysztofa Krawczyka.

 

Anna Jantar "Moje jedyne marzenie" autorstwa Jarosława Kukulskiego:

 

 

Jego dorobek sprawi, że nigdy o nim nie zapomnimy.