Jak Kowalska przechytrzyła Superjedynki

Z tą samą piosenką startowała rok temu w kategorii Artysta Roku 2009. I przegrała.
Jak Kowalska przechytrzyła Superjedynki Z tą samą piosenką startowała rok temu w kategorii Artysta Roku 2009. Opole: Kasia Kowalska przeszła samą siebie! W 2009 r. z utworem "Spowiedź" startowała w kat. Artysta Roku, a w 2010 r. z tą samą piosenką w kat. Wokalistka Roku Festiwale w Polsce przypominają stołówki z odgrzewanymi kotletami. Samą siebie przeszła Kasia Kowalska. Artystka w 2009 roku z piosenką "Spowiedź" startowała w kategorii Artysta Roku na Festiwalu w Opolu. W tym roku z tym samym kawałkiem zaśpiewała jako nominowana w kategorii Wokalistka Roku. To co nie udało się jej rok temu, udało się jej teraz. Kowalska dostała najwięcej głosów i wygrała. Jej przeciwniczką była młodsza o kilkanaście lat Ewa Farna. Koleżanka musi się jeszcze nauczyć cwaniactwa na scenie. Na trop powtórki z rozrywki Kowalskiej wpadli dziennikarze z Opole.gazeta.pl. Żeby było jeszcze śmieszniej, piosenka "Spowiedź" pochodzi z płyty "Antepenultimate" z 2008 roku.

Festiwale w Polsce przypominają stołówki z odgrzewanymi kotletami. Samą siebie przeszła Kasia Kowalska. Artystka w 2009 roku z piosenką "Spowiedź" startowała a kategorii Artysta Roku na Festiwalu w Opolu. W tym roku z tym samym kawałkiem zaśpiewała jako nominowana w kategorii Wokalistka Roku.

 

To co nie udało się jej rok temu, udało się jej teraz. Kowalska dostała najwięcej głosów i wygrała. Jej przeciwniczką była młodsza o  kilkanaście lat Ewa Farna. Młodsza koleżanka musi się jeszcze nauczyć cwaniactwa na scenie.

 

Na trop powtórki z rozrywki Kowalskiej wpadli dziennikarze z Opole.gazeta.pl. Żeby było jeszcze śmiesznej piosenka "Spowiedź" pochodzi z płyty "Antepenultimate" z 2008 roku.


Tegoroczny występ Kowalskiej możecie zobaczyć pod tym linkiem na stronie TVP.

 

Występ Kasi z tego roku jest systematycznie kasowany. Poniżej wideo z zeszłego roku:

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Laureaci Superjedynek 2010

Kolejne kreacje gwiazd w Opolu

Więcej o: