Doda: To ja powiedziałam Adamowi, że ma raka

Doda stwierdziła, że nie będzie ukrywała przed nim prawdy.
Doda: To ja powiedziałam Adamowi Piosenkarka stwierdziła, że nie będzie ukrywała przed nim prawdy. Doda w wywiadzie dla se.pl przyznała, że to ona przekazała Nergalowi wiadomość o chorobie: Uważam, że mocny człowiek powinien wiedzieć o tym jak najszybciej. Doda przez kilka ostatnich tygodni była zupełnie niedostępna dla dziennikarzy. Każdą chwilę spędzała w szpitalu u Nergala. Kryła się przed fotoreporterami i konsekwentnie olewała warszawskie imprezy. Show-biznes rządzi się jednak swoimi prawami i od czasu do czasu trzeba się pokazać. Doda przyjechała więc do Opola, ale dziennikarze interesowali się głównie chorobą Adama. Wróciliśmy z Grecji i od razu pojechaliśmy do szpitala. Adam został zatrzymany. Wszyscy lekarze mówili, żeby nie mówić mu prawdy. Przytaknęłam im, ale jak tylko go zobaczyłam, powiedziałam: "Uważam, że mocny człowiek powinien wiedzieć o tym jak najszybciej. Żeby mieć więcej czasu na przygotowanie się psychiczne. Ja bym chciała wiedzieć od razu". I w ten sposób dowiedział się prawdy. Jestem pewna, że on z tego wyjdzie. Na sto procent! - powiedziała se.pl. Kto wspiera Dodę w tym trudnym dla niej momencie życie? "Cały mój fenomen opiera się głównie na mojej rodzinie. Mam zajeb... rodziców. Oni są fenomenalną podstawą całego mojego jestestwa. A przyjaciele... Dziś są, jutro ich nie ma. Wszystko jest kwestią różnych okoliczności. Gratuluję każdemu, kto może powiedzieć, że ma prawdziwych przyjaciół. A ja? Moimi prawdziwymi przyjaciółmi są moi rodzice" Gwiazda wspomniała również, że jej sprawy zawodowe zeszły na dalszy plan, bo teraz najważniejszy jest dla niej Adam. Doda jest silna i nie ma zamiaru się poddać. Doda przez kilka ostatnich tygodni była zupełnie niedostępna dla dziennikarzy. Każdą chwilę spędzała w szpitalu u Nergala. Kryła się przed fotoreporterami i konsekwentnie olewała warszawskie imprezy. Show-biznes rządzi się jednak swoimi prawami i od czasu do czasu trzeba się pokazać.Doda przyjechała więc do Opola, ale dziennikarze interesowali się głównie chorobą Adama.
Wróciliśmy z Grecji i od razu pojechaliśmy do szpitala. Adam został zatrzymany. Wszyscy lekarze mówili, żeby nie mówić mu prawdy. Przytaknęłam im, ale jak tylko go zobaczyłam, powiedziałam: "Uważam, że mocny człowiek powinien wiedzieć o tym jak najszybciej. Żeby mieć więcej czasu na przygotowanie się psychiczne. Ja bym chciała wiedzieć od razu". I w ten sposób dowiedział się prawdy. Jestem pewna, że on z tego wyjdzie. Na sto procent! - powiedziała se.pl, Doda.

 

Kto wspiera Dodę w tym trudnym dla niej momencie życie?

Cały mój fenomen opiera się głównie na mojej rodzinie. Mam zajeb... rodziców. Oni są fenomenalną podstawą całego mojego jestestwa. A przyjaciele... Dziś są, jutro ich nie ma. Wszystko jest kwestią różnych okoliczności. Gratuluję każdemu, kto może powiedzieć, że ma prawdziwych przyjaciół. A ja? Moimi prawdziwymi przyjaciółmi są moi rodzice - stwierdziła Doda.

Gwiazda wspomniała również, że jej sprawy zawodowe zeszły na dalszy plan, bo teraz najważniejszy jest dla niej Adam. Doda jest silna i nie ma zamiaru się poddać.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Wyznanie Dody na scenie i apel o pomoc. Wideo

Doda o Adamie: Siedzi tam cały w bandażach

Więcej o:
Komentarze (83)
Doda: To ja powiedziałam Adamowi, że ma raka
Zaloguj się
 • stefanek

  Oceniono 42 razy 30

  "Mam zajeb... rodziców.." No rzeczywiscie jak sie mediom ujawnila jej mamusia i zaczela sie wypowiadac... to juz bylo jasne po kim coreczka ma taki pojebany charakterek! W sumie to nie wiadomo, ktora z nich jest bardziej glupsza!!A co do ojca to...chyba on tam w tej rodzinnej mafii to za duzo do powiedzenia nie ma.

 • franiumaniu

  Oceniono 76 razy 24

  załosne, że ona nawet z choroby robi reklame dla siebie o opowiada o sobie jak o bohaterce , poza tym juz sie stara sprytnie tłumaczyć dlaczego niby nie ma przyjaciół....okropne babsko, stare pudło 26 lat i ciągle z mamuśka-wiedźma, tylko oni znosza jej fochy!!!ztreszta to im zawdzicza brak dopasowania do spoleczenstwa!!!

 • nazwakonta

  Oceniono 44 razy 20

  no to pogratulowac rodzicom, wychowali sobie potworka, ktorego kazda szanujaca rodzina wstydzilaby sie publicznie pokazac
  mamusia musi sie puszyc na caly ciechanow kiedy córka goła dupą z okładek świeci a tatuś stawia kolejkę w barze po kazdej "ku...e" z ust słodkiego dziewczątka

 • jablonexkociak

  Oceniono 50 razy 20

  Sancita i komu ten kit chcesz wcisnąć?

 • zoelle

  Oceniono 39 razy 19

  no tak, teraz będzie wywlekanie prywaty i epatowanie swoim bohaterstwem. co za koszmarna imbecylka, co za sprzedajna żenująca krowa. niedobrze mi na myśl o niej. jest skończona.

 • franiumaniu

  Oceniono 68 razy 16

  doda to najbardziej prymitywna, pozbawiona talentu i zaklamana ropucha show-biznesu!!!

 • maxmex

  Oceniono 37 razy 13

  I zamazujcie te jej usta ,bo nie da się tego oglądać .Kaczka pierwszej wody , przez te usta wygląda na ułomną.Te zdjęcie jest najgorsze ,komu ona mogła by się podobać

 • hienawtrampkach

  Oceniono 67 razy 13

  "Doda: To ja powiedziałam Adamowi, że ma raka" prosta sprawa koorwiszchon jest toksyczny,przyznała się sama...

 • inka1

  Oceniono 24 razy 12

  O jak mozna zarobić na śmiertelnie chorym ukochanym. Choroba-chorobą ale trzeba żyć nie Dodzia? Coś potwornego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX