Wellman do Kina: Przestań się lansować

Czyli zabawna sytuacja na konferencji TVN Style.

Na konferencji TVN Style pojawiły się nie tylko gwiazdy stacji ale także dziennikarze. Był Tomasz Kin i Karolina Korwin-Piotrowska (prowadzący program "Magiel Towarzyski"). Doszło tam do zabawnej sytuacji z udziałem Kina:

Tomek z Karoliną weszli jako ostatni podczas prezentacji gwiazd stacji i usiedli w ostatnich rzędach. Konferencję prowadziła Dorota Wellman i Magda Mołek. Kin w pewnym momencie zaczął krzyczeć "Karolina chce coś powiedzieć" na co Korwin-Piotrowska kiwała głową, że nie. Zapadła dziwna cisza, którą przerwała Wellman słowami "Tomasz Kin i jego ciągły lans". Dziennikarze zaczęli się śmiać. I faktycznie można było odnieść wrażenie, że Tomek chce zwrócić na siebie uwagę.

Dorota Wellman musiała jeszcze raz uspokajać Tomka Kina, bo wciąż wyrywał się do odpowiedzi. Chyba pragnie kariery jak gwiazdy, które atakuje w "Maglu".

 

Buka

 

Zobacz także:

Poznajcie jurorów nowego show Krupy

Nergal gwiazdą TVN24

Więcej o:
Komentarze (20)
Wellman do Kina: Przestań się lansować
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 53 razy 49

  o w mordę, ale nius. wam już naprawdę całkiem odbiło.

 • lambaluna

  Oceniono 39 razy 21

  Kin jest pajacem, żałosnym półinteligentem z bardzo ciężkim poczuciem humoru i zerową wiedzą na tematy, których znawcą się mieni. Jego wiedza dotycząca sztuki, filmu czy literatury (on się uważa za inteligenta i erudytę) jest fragmentaryczna i wyjęta z kontekstu. Wielokrotnie słyszałam jak myli pojęcia, nazwiska, zjawiska, po prostu bredzi i kompromituje się. Obecne zajęcie, czyli to, co uprawia w Maglu Towarzyskim znacznie bardziej do niego pasuje, niestety, jeśli KKP zdarza się czasem w przerwie potoku jadu i złośliwości powiedzieć coś prawdziwego i niegłupiego, to jemu się to nie zdarzyło nigdy.

 • szaron_stoln

  Oceniono 24 razy 20

  Moim zdaniem, to on wpuszczał w maliny Korwin - Piotrowską, a nie lansował się. Nawet w szkole się tak robiło, zwracając uwagę nauczyciela na kogoś, kto po cichu powiedział coś, co nie nadawało się do powiedzenia na forum publicznym.

 • rysiek

  Oceniono 28 razy 14

  a mi szkoda gościa. no pomyślcie, być w cieniu kogoś takiego jak korwin-piotrowska, to naprawdę żałosne... być nikim u boku nikogo - tragedia:D

 • jankaj

  Oceniono 15 razy 9

  chyba magiel traci ogladalnosc i plotek robi co moze lansujac jego prezenterow nagminnie od dluzszego czasu

 • goodbyebluesky

  Oceniono 17 razy 7

  mnie trudno jest ocenić, czy to była chęć zwrócenia na siebie uwagi. ale szczerze mówiąc, uważam takie zachowanie za idiotyczne

 • dmm

  Oceniono 23 razy 5

  Lans ponad wszystko. ;]

 • kawucha

  Oceniono 4 razy 2

  brawooo! w końcu temu burakowi coś powiedzieli! nie moge na niego patrzeć. Lansiarz.

 • keyge

  Oceniono 6 razy 2

  No i dobrze mu powiedziala wellman rowna babka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX