Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Jolanta Kwaśniewska

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Jolanty Kwaśniewskiej. Była prezydentowa uchodzi za ikonę mody. Jak wyglądała na konferencji prasowej TVN Style?

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Jolanty Kwaśniewskiej z konferencji prasowej stacji TVN Style. Była prezydentowa od kilku lat prowadzi na tym kanale swój autorski program "Lekcja stylu". A jak my oceniamy jej styl? 

Plus:

Buty

Eleganckie, klasyczne czółenka na wysokim obcasie pomimo ryzykownego paska na kostce, który może optycznie skracać nogę prezentują się doskonale. Podoba nam się krój przywodzący na myśl modę z lat 40. Takie buty to świetny wybór, godny prawdziwej damy.

Plus:

Płaszcz

Minimalizm, minimalizm i jeszcze raz minimalizm! Najmodniejszy trend sezonu pani Jolanta zinterpretowała w bardzo szykowny sposób. Podoba nam się zarówno sposób wiązania płaszcza w pasie, jak i rozkloszowany dół. Jedynie okrągły dekolt poszerza lekko szyję.

Plus/minus:

Torebka

Pani Jolanta wybrała torebkę marki Gucci w neutralnym czarnym kolorze. Taki dodatek jest ponadczasowy i można go nosić z powodzeniem przez wiele sezonów! Choć torbie nie mamy nic do zarzucenia to jednak w tej stylizacji psuje ona elegancki i kobiecy efekt. Patrząc na zdjęcia obejmujące całą sylwetkę pani Jolanty widać, że torebka jest zdecydowanie za duża.

Podsumowanie:


 

95% dobrego stylu / 5% kiczu

Jolanta Kwaśniewska dobrze wie, jak ubierać się elegancko, a zarazem kobieco. Zna też najnowsze trendy, choć na pewno nie można powiedzieć o byłej prezydentowej, że jest od nich uzależniona. Z tego, co modne wybiera dla siebie te elementy, które pasują do jej wizerunku. To bardzo dobre podejście do mody. Tym razem była pierwsza dama postawiła na monochromię i cały swój look skomponowała z ubrań i dodatków w odcieniach czerni i szarości. Jesteśmy na tak. Jedyny element, który wprowadza zamieszanie do stylizacji stanowi duża torba, która wydaje się zbyt ciężkim dodatkiem do stroju.

Zobacz poprzednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

Sancita/Lula.pl

Jak oceniasz stylizację Jolanty Kwaśniewskiej?