Kim jest nowy facet Ani Wiśniewskiej?

I co na to wszystko Michał?
Nowy facet Wiśniewskiej Kim jest nowy facet Ani Wiśniewskiej? I co na to wszystko Michał? Facebook stał się ulubionym serwisem Wiśniewskich. Tam Ania i Michał ogłosili swoje rozstanie. Nowy partner Ani Wiśniewskiej jest podobno perkusistą Ich Troje. Facebook stał się ulubionym serwisem społecznościowym rodziny Wiśniewskich. To tam Ania i Michał ogłosili swoje rozstanie. Michał Wiśniewski wciąż jest bardzo aktywny. Wrzuca dużo zdjęć z koncertów i imprez. Z kolei Ania zachwyca się swoim macierzyństwem. "Gdyby każda mama otrzymywała jakąś nagrodę pieniężną za ugotowany obiad, czas miło spędzony z dzieciaczkami, za nocne wstawanie do maluchów, za przytulanie i opiekowanie się nimi myślę, że kupiłabym sobie ten kraj i okolice. Czy ktoś napisze mi w komentarzach, że jestem wspaniałą mamą? Proszę" - napisała Ania. Pod jej wpisem od razu posypały się komentarze znajomych i fanów Ani. Jeden z nich napisał Michał, kolega z zespołu Ich Troje. "Jesteś cudowna mamą. Nie robisz niczego na pokaz. To jest najpiękniejsze. Nie musisz chodzić po telewizjach i galeriach handlowych, by udowodnić, że jesteś wspaniałą mamą. Tamto jest słabe - i wiesz, o co mi chodzi" - napisał Michał Żeńca. Czyżby jakaś aluzja do Wiśniewskiego? Nie wiemy. W każdy razie na swoje konto Michał wrzucił print screen tej rozmowy i ją skomentował. "Państwo Michał i Ania Żeńcowie kontynuują znajomość. To się nazywa siła związku!" - napisał Michał Wiśniewski. Nowy partner Ani Wiśniewskiej jest podobno perkusistą Ich Troje. Życzymy powodzenia! A Michał niech lepiej nie drwi z nowego związku żony, a skupi się na swoim życiu prywatnym.

Facebook stał się ulubionym serwisem społecznościowym rodziny Wiśniewskich. To tam Ania i Michał ogłosili swoje rozstanie. Michał Wiśniewski wciąż jest bardzo aktywny. Wrzuca dużo zdjęć z koncertów i imprez. Z kolei Ania zachwyca się swoim macierzyństwem.

Gdyby każda mama otrzymywała jakąś nagrodę pieniężną za ugotowany obiad, czas miło spędzony z dzieciaczkami, za nocne wstawanie do maluchów, za przytulanie i opiekowanie się nimi myślę, że kupiłabym sobie ten kraj i okolice :-) Czy ktoś napisze mi w komentarzach, że jestem wspaniałą mamą? proszę :-) - napisała Ania.

Pod jej wpisem od razu posypały się komentarze znajomych i fanów Ani. Jeden z nich napisał Michał, kolega z zespołu Ich Troje. Oto on:

Jesteś cudowna mamą. Nie robisz niczego na pokaz. To jest najpiękniejsze. Nie musisz chodzić po telewizjach i galeriach handlowych by udowodnić, że jesteś wspaniałą mamą. Tamto jest słabe - i wiesz o co mi chodzi - napisał Michał Ż.

 

Czyżby jakaś aluzja do Wiśniewskiego? Nie wiemy. W każdy razie na swoje konto Michał wrzucił print screen tej rozmowy i tak ją skomentował:

Państwo Michał i Ania Ż. kontynuują znajomość mimo zagryzienia wargi w trakcie konvertu :-) To się nazywa siła związku! - napisał Michał Wiśniewski.

Nowy partner Ani Wiśniewskiej jest podobno perkusistą Ich Troje. Życzymy powodzenia! A Michał niech lepiej nie drwi z nowego związku żony, a skupi się na swoim życiu prywatnym.


Sancita

 

Zobacz także:

Michał Wiśniewski zabrał dzieci na imprezę

Wiśniewski zachwyca się facetem Mandaryny

Więcej o:
Komentarze (35)
Kim jest nowy facet Ani Wiśniewskiej?
Zaloguj się
 • jowitowitowska

  Oceniono 30 razy 18

  nie robi niczego na pokaz??? to po co ona opisuje obcym ludziom co robi dla dzieci i prosi ich o potwierdzenie,że jest dobrą mamą??? co za bezsens!!!! dzieci jej powiedzą czy jest albo nie jest!!! a nie obcy!!! ja myślałam że ona mądrzejsza jednak jest!!!! ale chyba się myliłam!

 • finley

  Oceniono 20 razy 16

  jakie to żałosne wylewać żale publicznie w internecie

 • reki334

  Oceniono 13 razy 11

  nie wiem Kim jest nowy facet Ani ale na pewno czerwiny już go lubi, w ogóle jakoś ostatnio lubi facetów

 • asja69

  Oceniono 12 razy 10

  Wiśniewski z całego swoje zycia robi jeden wielki "big brother" a jego partnerki razem z nim..

 • finley

  Oceniono 12 razy 10

  tym bardziej na śmiesznym "fejsiku"

 • plepla

  Oceniono 11 razy 9

  Jak oni szybko znajdują sobie innych partnerów.Niepojęte.

 • zbyszek_pl

  Oceniono 6 razy 6

  No to Wiśniewski będzie dogryzał temu perkusiście na każdym koncercie z powodu jego związku z Anią(skocz.pl/ubrania2010 )

 • karenira

  Oceniono 14 razy 6

  Tak, nowy związek wciąż formalnie żony to nie ejst temat do drwin, tylko pewnie powinien im gratulacje składać i piać z zachwytu? Ciekawa opcja. Bardzo nowoczesna;-) Jak to jednak dobrze być kobietą, szczególnie kobietą Wiśniewskiego, nawet uszczypliwe zwykle pieski, kotki i plotki ma się po swojej stronie. W każdym razie jej adorator nie powinien sie uszczypliwie wypowiadać na temat Michała ojcostwa, akurat on powinien milczeć w sprawie ich dzieci, nie jego sprawa, a od tego sie zaczęło.

 • cosma

  Oceniono 6 razy 6

  CHYBA JUŻ ,NIM NIE JEST ,CO ?!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX